خانه / حوادث / مرگ دلخراش زن جوان در خیابان نیاوران

مرگ دلخراش زن جوان در خیابان نیاوران

برخورد کامیون جرثقیل با خودروی سواری پارک شده در حاشیه خیابان، جان یک نفر را گرفت.

در این حادثه زوج جوانی خودروی پژو ۴۰۵ خود را در لاین غیرمجاز خیابان فیضیه نیاوران، پارک و چادراسکان خود را جلوی خودرو در کنار بوستان برپا می کنند.

طوسی افزود: کامیون جرثقیل در حالی که خیابان یک طرفه بوده به صورت غیرقانونی به سمت پایین خیابان حرکت می کند و در حالی که راننده آن کنترل را از دست می دهد با سرعت بالا به خودرو پژو ۴۰۵ برخورد می کند.

وی گفت: کامیون، خودروی سواری را در حالی که زوج جوان در قسمت پایین تر آن در حال استراحت بودند با خود چند متر می کشد و زیر می کند که متاسفانه خانم جوان در این حادثه جان خود را از دست می‌دهد و همسرش نیز به بیمارستان منتقل می شود.

کارشناس تصادف پلیس راهورافزود: این کامیون در ادامه پس از قطع چند اصله نهال بوستان، به قسمت پذیرایی ساختمانی مسکونی برخورد و به آنجا نیز خساراتی وارد می کند.

طوسی گفت: خوشبختانه اتاق های خواب این واحد مسکونی در پشت پذیرایی بود که اگر این‌ گونه نبود شاید حادثه دیگری نیز رقم می خورد.

صاحب این واحد مسکونی که خود را پزشک عمومی معرفی کرد نیز گفت: در حال استراحت بودم که با شنیدن صدای دلخراشی، بلافاصله از منزل بیرون آمدم و متوجه این حادثه شدم.

وی با اشاره به اینکه در همان لحظه اولیه متوجه شدم که یکی از مجروحان جان باخته، افزود: مصدوم دیگر حادثه نیز که حالش وخیم بود با تماس با اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*