خانه / آخرین اخبار / پرطرفدارترین صفحه ایرانیان در اینستاگرام

پرطرفدارترین صفحه ایرانیان در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام بهنوش بختیاری، بازیگر سینما و تلویزیون ایران، از روز گذشته ۲۲ شهریور ماه توانست پیش از دیگر سلبریتی‌های ایرانی به رقم دو میلیون فالوئر دست پیدا کند تا عنوان اولین ایرانی در جهان با اینستاگرام دو میلیونی را به خود اختصاص دهد! البته شبهات زیادی درباره نحوه کسب این تعداد فالوئر در صفحه بهنوش بختیاری وجود دارد. مخصوصا وقتی صحبت از کارنامه هنری وی و مقایسه آن با سایر ستاره های سینمای ایران می‌شود.
الناز شاکردوست با ۱.۹ میلیون فالوئر دیگر بازیگر زن میلیونی سینمای ایران است که بعد از بهنوش بختیاری محبوب ترین ایرانیِ اینستاگرام است. نفر سوم هم باز یک خانم بازیگر است، مهناز افشار با ۱.۸ میلیون فالوئر رتبه سوم این لیست را به خودش اختصصاص داده و رقابت نزدیکی با الناز شاکردوست دارد.
 امیر تتلو خواننده پر حاشیه زیرزمینی با ۱.۷ میلیون فالوئر محبوب ترین مرد ایرانی در اینستاگرم نام گرفته است و با کمی فاصله از او آرمین ۲AFM یکی دیگر از خوانندگان زیرزمینی ایرانی با ۱٫۵ میلیون در جمع میلونی ها قرار دارد.
در رتبه‌های بعدی این لیست سحر قریشی، محمدرضا گلزار، بهنوش طباطبایی، بهرام رادان و رامبد جوان جای گرفته اند که همگی بالای یک میلیون نفر فالوئر دارند.
البته همه این فالوور ها هم که واقعی نیست.
مثلا شما می توانی با پرداخت ۱۶۰ هزار تومان ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام داشته باشید. و همینطور پول بیشتر ، فالوور بیشتر .

یک نظر ثبت شده

  1. پیج خانم بختیاری کاملا وجهه مثبت و فالویرهاش حقیقی هستند.پیج خانم افشار از فالویر ۶۵۰هزارتا در عرض یک شبانروزی یک میلیون و صد تا شد که همه شگفتزده شدن.گویا مدیریت پیجش مثل الان که با تکرار پیام های تعریف و تسکرو تقدیر قصد تظاهر به محبوبیت دارند فالویرهاش رو ناشیانه افزود..

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*