خانه / آخرین اخبار / چرا پیامک‌های تبلیغاتی حذف نمی‌شود؟!

چرا پیامک‌های تبلیغاتی حذف نمی‌شود؟!

سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت: مشترکان اپراتور تلفن همراه در صورت تمایل به درخواست پیامک‌های انبوه، پیامکی به شماره ۸۹۹۹ ارسال کنند.

 داوود زارعیان سخنگوی شرکت مخابرات ایران با اشاره به ساماندهی پیامک‌های تبلیغاتی اظهار کرد: اکثر مشترکان پیامک‌های که به درخواست خودشان ارسال می‌شود با پیامک‌های انبوه ارسالی برای مشترکان اشتباه می‌گیرند، به همین منظور باز ارسال پیامک‌های تبلیغاتی ناراضی هستند.

وی افزود: سه نوع پیامک داریم که دسته اول پیامکی که فرد برای فرد دیگری ارسال می‌کند و دسته دوم پیامک‌های مانند بانک‌ها و … است که از یک مرکز برای تعدادی مشترکان به درخواست خودشان ارسال می‌شود و دسته سوم پیامک‌های انبوه یا پیامک‌هایی که بدون اراده مشترک از یک مرکز برای تعداد زیادی از مشترکان ارسال می‌شود.

زارعیان در ادامه در خصوص ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و کسر هزینه از شارژ مشترکان تصریح کرد: ارسال پیامک‌های بدون اجازه مشترک رایگان است و تنها پیامک‌های ارزش افزوده در صورتی که مشترک تایید کند هزینه آن ها از شارژ مشترک کسر می‌شود لذا در صورتی که بدون درخواست مشترک برای ارسال پیامک، هزینه‌ای کم شود، می‌تواند با شماره ۹۹۹۰ تماس بگیرد تا از ادامه کار جلوگیری شود.

وی در پایان با اشاره به حذف پیامک‌های تبلیغاتی مشترکان گفت: در شرکت ارتباطات سیار حدوئد ۱۳ تا ۱۴ درصد مشترکان حذف پیامک‌های را به سامانه ۹۹۹۰ اعلام کردند اما مشترکان نیز می توانند پیامکی به شماره ۸۹۹۹ ارسال و درخواست عدم ارسال پیامک‌های تبلیغاتی خود را عنوان کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

یک نظر ثبت شده

  1. سلام کد غیرفعال سازی کارکاه شخصیت همراه اول رو می خواستم ممنون

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*