خانه / آخرین اخبار / توضیح «رامبد جوان» درباره عکسش با نگار جواهریان

توضیح «رامبد جوان» درباره عکسش با نگار جواهریان

در روز ملی سینما، رامبد جوان عکسی از خود به همراه نگار جواهریان  در اینستاگرام‌اش منتشر کرد که بیانگر حضور آنها در جشن خانه سینما بود. اما این تصویر حواشی زیادی برای رامبد جوان و نگار جواهریان ایجاد کرد.
همسر رامبد جوان بیوگرافی رامبد جوان اینستاگرام رامبد جوان ازدواج رامبد جوان

پس از سیل کامنت‌ها پای این پست رامبد جوان که به اینستاگرام نگار جواهریان و سحر دولت‌شاهی نیز کشیده شد، عکس موردنظر از اینستاگرام رامبد جوان حذف شد . حالا و پس از یکی دو روز، رامبد جوان در اینستاگرام‌اش به این حواشی واکنش نشان داد و نوشت:

«عکسى که من از نگار و خودم و بهراد عزیز، چند شب پیش که مراسم اختتامیه جشن خانه سینما بود در همین صفحه گذاشته بودم، خود اینستاگرام به خاطر بى ادبى و فحاشى و جنگى که به خاطر مدافعین و مهاجمین این عکس صورت گرفت، پاک کرد. عده‌ى اندکى شلوغ کردن که من ترسیدم و پست و عکس رو پاک کردم ولى شوخى کم نمکى بیشتر نبود.(امیدوارم این یه عده طفلکى یه روز از قضاوتهاى مسمومشون دست بکشن که بتونن آرومتر زندگى کنن)

۷ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. افرین خوب گفتی

 2. خوب اگه ازدواج کرده بگه.گناه که نکرده.عجیبه این جینگولک بازیا.خانم قبلیش هم همسر دومش بوده همسر قبلیش زن پسر که نشده بود اونم شوهر میکنه .

 3. اتفاقا به ما خیلی مربوط میشه مثلا اینا الگوهای ماهستن

  • خوب از خودت شخصیت و هویت داشته باش و از کسی الگو نگیر و خودت به جای خودت فکر کن و سعی کن تو الگوی دیگران باشی
   به زندگی خصوصی هنرمندا هم کار نداشته باش
   مثل هر آدمی حق کار خوب و بد انجام دادن و حق اشتباه کردن دارن

 4. من خیلی بازی رامبد جوان و سحر دولتشاهی رو دوست داشتم وقتی شنیدم این دو با هم ازدواج کردن خیلی خوشحال شدم ام وقتی عکس رامبد رو با نگار دیدم خیلی ناراحت شدم حتی گریه کردم اما چی میشه کرد کاریه که شده

 5. متاسفم با الگوهایی که دارید؟؟؟؟؟؟!!!!

 6. هرکسی زندگی شخصیه خودشو داره قرار نیست چون آقای جوان شهرت دارند تو زندگی شخصیشون مشکلی نباشه لطفا اینقدر همو قضاوت نکنیم ولو افراد مشهور رو چون حق الناسه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*