خانه / آخرین اخبار / تمسخر حدیث امام صادق (ع) توسط امیر مهدی ژوله؟!

تمسخر حدیث امام صادق (ع) توسط امیر مهدی ژوله؟!

وب سایت تصمیم نیوز نوشت:  قسمت دوم از مسابقه خنداننده برتر برنامه تلویزیونی خندوانه، دیروز ۲۷ شهریور ماه میان دو شرکت کننده مسابقه امین حیائی و امیرمهدی ژوله برگزار گردید.

ژوله در این قسمت از اجرای خود طنزی را در رابطه با مراجعه به داروخانه و خرید پوشک بچه شروع کرده که گویا برای بالا بردن نمک طنزش ، کمی از تخیلاتش را وارد موضوع خود کرده است.

ژوله که بنا داشت به هر بهانه ای خنده ی مردم را بدست بیاورد و رای خنداننده ی برتر را بدست آورد حتی از تمسخر حدیث منصوب به امام صادق (ع) که فرمودند : ((پیاز بخورید زیرا در پیاز سه حکمت سودمند نهفته است : ۱ – لثه ى انسان را نیرومند و محکم مى سازد. ۲ – دهان را خوشبو مى کند. ۳ – بر نیروى جنسى مى افزاید. )) ( کلینی، محمد بن یعقوب، کافی، تهران، دار الکتب الإسلامیه‌، ۱۴۰۷ ه‍ ق‌،ج‏۶، ص: ۳۷۴) نیز دریغ نکرد و حتی این حدیث را به تمسخر گرفت و در کمال تعجب و سکوت مسئولان برنامه و حتی صدا و سیما ، این طنز تلخ در ۳ مرتبه از شبکه ی نسیم پخش گردید.

گفتنی است ، امیر مهدی ژوله چندی پیش در پی درگذشت مرتضی پاشایی با بیان مطلبی شیوع سرطان در کشور را تقصیر حکومت دانسته و همچنین مقالاتی در خصوص این موضوع نوشته و منتشر کرده است.

۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. وااااااااااااااااااای که به چه چیزایی گیر میدین.
    تا میبینین یکی تو کارش داره پیشرفت میکنه با تبر ریششو قطع کنین. یعنی همه ی کسانی که میگن پیاز بدبوئه استغفرالله دارن به امام صادق توهین میکنن. تمومش کنین باااباااااااااااااا.

  2. دوباره یکی پیشزفت کرد دشمناش در اومدن اهاااااا چیزه دیگه واسه گیر دادن نبود

  3. یه ادمایی مثل شمااجازه پیشرفت مملکتونمیدن که اگردوچرخه سواری کنیم وغذابخوریم بخوابیم و…………..میگیدکه منظورش بامابودبروعمووووو به جای این چرت وپرت هاتوهم بروکاری کن که مفیدواقع بشه بذای جامعت به خدااگه امام صادق ازاین مسئله ناراحت شده باشه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*