خانه / آخرین اخبار / اعطای وام بدون کارمزد به فرهنگیان برای سفر به کربلا

اعطای وام بدون کارمزد به فرهنگیان برای سفر به کربلا

مدیرعامل شرکت خدمات مسافرتی هوایی، جهانگردی و زیارتی زاگرس از اعطای تسهیلات بدون کارمزد به فرهنگیان برای سفر به عتبات عالیات خبر داد و گفت: فرهنگیان شاغل و بازنشسته و خانواده درجه یک آنها می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

سید شمس الدین انوار مدیرعامل شرکت خدمات مسافرتی هوایی، جهانگردی و زیارتی زاگرس وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان، از اعطای تسهیلات بدون کارمزد به فرهنگیان برای سفر به عتبات عالیات خبر داد و اظهار داشت: کل هزینه تور برای هر نفر مبلغ یک میلیون و ۵٠٠ هزار تومان است که فرهنگیان تنها ۵٠٠ هزار تومان آن را به صورت نقد در موقع ثبت‌نام می پردازند و مابقی این مبلغ به صورت اقساط ١٠ ماهه به وسیله چک و یا کسر از حقوق، بدون کارمزد قابل پرداخت است.
وی افزود: زیارت عتبات عالیات از آذرماه آغاز و تا پایان اسفند سال ۱۳۹۴ ادامه خواهد داشت و فرهنگیان شاغل و بازنشسته و خانواده درجه یک آنها می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.
مدیرعامل شرکت خدمات مسافرتی هوایی، جهانگردی و زیارتی زاگرس با بیان اینکه پروازها از سه مبدأ تهران، اصفهان و مشهد انجام می شود، خاطر نشان کرد: در حال رایزنی با فرودگاه‌های دیگر کشور هستیم تا پرواز‌ها از تمام استان‌ها انجام شود.
انوار مهلت ثبت نام سفر به عتبات عالیات را تا ٢٠ مهرماه اعلام کرد و گفت: بخشنامه تدوین شده در این راستا در حال مستند سازی است و به تمام کشور ارسال خواهد شد.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی شرکت مسافرتی جهانگردی زاگرس و یا با شماره تلفن های ۶٨ – ٨٨٣٨١۶۵٨ تماس بگیرند.

منبع: فارس

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*