خانه / آخرین اخبار / عشق مهناز هدایتی به شاهزاده سعودی

عشق مهناز هدایتی به شاهزاده سعودی

مهناز هدایتی نویسنده اصلاح طلب ایرانی هلندی با انتشار مطلبی در وبلاگ خود همزمان با حوادث عربستان، می گوید که عاشق محمد بن سلمان است.

وی می گوید در کتابی که ۱۰ سال پیش نوشته و به جز یکبار دیگر انتشار نیافته، عشق خود و یک شاهزاده عربستانی را روایت کرده است و اگر به این کتاب عاشقانه اجازه چاپ مجدد داده می شد، این همه حادثه در این منطقه اتفاق نمی افتاد.

شاهزاده عربستان بیوگرافی مهناز هدایتی بیوگرافی حسن داعی
وی که معتقد است ۱۰ سال پیش رسیدن به عشقش “محمد بن سلمان” را پیش بینی کرده است، می گوید: بزرگ ترین پیش بینی زندگی ام در مورد عشق گم شده ام که در طی این ۱۰ سال در موردش شعر ها و غزل ها نوشتم و در سکوت اشک ها ریختم و انتظارش را می کشیدم و پس از ۱۰ سال پیدایش کردم، همین است.

این دختر نویسنده درباره شاهزاده سعودی کتابش می گوید: این شاهزاده ی زیباروی سعودی که زیباترین شاهزاده ی عرب تبار از کشور سعودی است، همین محمد بن سلمان پادشاه آینده ی سعودی است که بسیار مقتدر و با چشمانی زیبا است که هرگز در طی دوران اشنایی شان نگفته بوده یک شاهزاده است بلکه خبرنگاران بعدها به این دختر ایرانی می گویند که دوست پسرش یک شاهزاده سعودی است!

لازم به ذکر است مهناز هدایتی قبلا معشوقه حسن داعی حامی صهیونیست گروهک منافقین در آمریکا بوده است همچنین وی چندی پیش نیز سروده‌ای درباره نخست وزیر انگلیس منتشر کرد که مورد تمسخر سایر فتنه گران نیز قرار گرفته بود.

گفتنی است مهناز هدایتی شاعره سلطنت طلب و حامی فتنه سبز و جریانات براندازی نظام ایران می‌باشد.

منبع: اتاق خبر ۲۴

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*