خانه / آخرین اخبار / رسوایی مینا مددی (محترم) پیر دختر رمال در ماهواره + عکس و فیلم

رسوایی مینا مددی (محترم) پیر دختر رمال در ماهواره + عکس و فیلم

چند سال قبل تو کانالهای ایران و پن و لایو برنامه داشت الان برای خودش یه تلوزیون درست کرده به نام أنجل تی وی Angel tv ادعا میکنه هفت استاد داره و با عبادت اونا همه مشکلات رو حل میکنه جای خنده دارش اینه که اونایی که طلسم شدن و مشکل بزرگی دارن باید یه اینه صد ساله باشه تا با اون طلسم رو بشکنند هرروز کلی ادم ساده زنگ می زنند وتقاضای دعا میکنند.

نصاب ماهواره رفع حاجات تبلیغات ماهواره بیوگرافی مینا مددی بیوگرافی محترم مددی بهترین رمال ابطال طلسم

زنی به نام محترم مددی با اسم تقلبی “مینا” در شبکه های  ماهواره ای فارسی زبان برنامه ای به نام قدرت پنهان را اجرا می کند و ادعا می کند هر مشکلی به جز مرگ را می تواند حل کند.
این زن که به اذعان همکارانش حتی سواد خواندن و نوشتن هم ندارد مدعی است: ” چندین کالج در سرتاسر دنیا دارد و با کمک ۷ استاد قدرتمندش بوسیله دعاهای ۳ ساعته، همه مشکلات انسانها را در هر کجا که باشند می تواند برطرف کند.”
از شگردهای مددی برای به دام انداختن دیگران یکی اینکه می گوید: “برای انجام مراسم مخصوص «رمالی» احتیاج به یک آینه صدساله! ، ۸۵ شمع گیاهی! و چندین متر پارچه ابریشم! دارد که هزینه این وسایل که حدود ۳۵ میلیون تومان می شود، به عهده شخصی است که تقاضای دعا دارد و ابتدا می بایست تمامی این مبلغ به حساب این خانم در آمریکا  واریز شود تا مراسم را انجام دهد.”
نصاب ماهواره رفع حاجات تبلیغات ماهواره بیوگرافی مینا مددی بیوگرافی محترم مددی بهترین رمال ابطال طلسم
این زن کلاهبردار که چندی پیش تشت رسوایی اش از بام بر زمین افتاد و پس از افشاگری یکی از مجریان شبکه های ماهواره ای معلوم شد نه تنها دارای کالجی نیست بلکه حتی سواد معمولی خواندن و نوشتن هم ندارد، برای رد این موضوع ناچار دست به کار شده و در یک نمایش ناشیانه، هنگام اجرای برنامه با قرار دادن برگه ای در مقابل و گرفتن قلمی در دست، تظاهر به ثبت اسامی افرادی  کرد که با او تماس گرفته بودند تا به اصطلاح بعد از پایان برنامه برای رفع حاجات آنها و ابطال طلسمشان از طریق قدرت پنهان خود و استادانش! دست بکار شود، اما از آنجایی که ماه همیشه پشت ابر نمی ماند در پایان یکی از برنامه هایش، زمانی که خیال می کرد دوربین خاموش شده و دیگر تصویر او را ندارد، تمامی برگه هایی که در آنها اسامی افراد را نوشته بود (نقاشی کرده بود) پاره کرد.
در کلیپ انتهایی خبر، فیلمی به همراه نظرات همکاران این زن که در سایر شبکه های ماهواره ای برنامه دارند مشاهده خواهید نمود تا واقعیت ادعاهای این مکاره روشن شود.
نصاب ماهواره رفع حاجات تبلیغات ماهواره بیوگرافی مینا مددی بیوگرافی محترم مددی بهترین رمال ابطال طلسم
نکته قابل توجه در مورد اینگونه برنامه های کلاهبرداری در شبکه های ماهواره ای، این است که افراد سودجو بدون ارائه هیچ سند و مدرکی در هر زمینه ای که میل شان بکشد می توانند با دادن مبلغ ناچیزی به مدیران شبکه ها دام خود را برای مخاطبان ساده لوح پهن کنند و بعد از آنکه مشتریان کلاه خود را برباد رفته دیدند، هیج مرجعی را برای دادرسی نخواهند یافت.
نصاب ماهواره رفع حاجات تبلیغات ماهواره بیوگرافی مینا مددی بیوگرافی محترم مددی بهترین رمال ابطال طلسم
مدیران این شبکه ها از قبیل فرزان دلجو و حمید شب خیز  هم که راهی جدید برای سرکیسه کردن مردم و درآمد زایی پیدا کرده اند شبکه خود را در اختیار این افراد می گذارند و حتی به دروغ ادعا  می کنند که در مورد این زن چیزی نمی دانند در حالی که همانطور که در فیلم می بینید افرادی که این زن را کاملا می شناسند چندین مرتبه با مدیران شبکه ها صحبت کرده اند و کاملا آنها را از باطن این کلاهبردار حرفه ای آگاه کرده اند.

 

  دانلود قدرت پنهان مینا قسمت اول      

یک نظر ثبت شده

  1. خوب وقتی ملت خرافه گرا باشن، یه همچین کسایی هم میان تا ازشون سوء استفاده کنن …
    این عرضه بدون تقاضا نبوده، نیست و نخواهد هم بود!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*