خانه / آخرین اخبار / جهیزیه رایگان در طرح ازدواج آسان

جهیزیه رایگان در طرح ازدواج آسان

سعید یاوریان در نشست خبری خود با اشاره به فعالیت این موسسه در حوزه فرهنگ سازی ازدواج گفت: برای خانواده ها راهکارهایی را فراهم کرده ایم تا ازدواج فرزندان آنها به دور از چشم و هم چشمی باشد و اصالت اصلی ازدواج که همان بهترین ازدواج آسان ترین آن است را احیا کنیم.

هدیه ۲۵ جهیزیه رایگان به زوج هایی با مهریه ۱۴ سکه

وی با اشاره به اینکه مهریه عامل خوشبختی نیست و بسیاری از جوانان نیز این موضوع را به خوبی درک کرده اند،افزود:موسسه پیوند سبز جوانان همزمان با روز عید غدیر خم ۲۵ جهیزیه کامل شامل اقلام اولیه زندگی را برای زوج های جوانی که مهریه آنها ۱۴ سکه طلا است فراهم کرده است که طی مراسم خاصی برای آنها که ساکن استان تهران،اصفهان و همدان هستند ارسال می شود. همچنین در مراسم امروز به منظور فرهنگسازی و تسهیل ازدواج کارناوال جهیزیه در شهر تهران حرکت می کند تا به مردم نشان دهیم با ساده ترین ها می شود بهترین زندگی را داشت.

به گفته مدیرعامل موسسه پیوند سبز جوانان جهیزیه های اهدایی شامل یخچال،گاز ۵ شعله،ماشین لباسشویی،سرویس چینی،سرویس تفلون،سرویس قاشق چنگال،فرش،پتو،بخاری،جاروبرقی و اطو است.

برگزاری مراسم کامل عروسی با ۷۰۰ هزار تومان

یاوریان با اعلام اینکه این موسسه کارش را با برگزاری مراسم ازدواج آسان آغاز کرد،گفت:ما در سال ۸۷ با ۱۰۰ هزار تومان مراسم عروسی برگزار می کردیم. در آن زمان خیلی از مردم باورشان نمی شد با این هزینه می شود مراسمی خوب برگزار کرد اما ما با کمک خیرین با دریافت این مبلغ تالار،کارت دعوت،آرایش عروس،ماشین عروس، سفره عقد و میوه و شیرینی مراسم را تامین می کردیم. این خدمات در حال حاضر با گذشت هفت سال با دریافت مبلغ ۷۰۰ هزار تومان انجام می شود.

ارائه جهزیه ارزان قیمت

وی از تامین جهیزیه های ارزان قیمت خبر داد و افزود: در حال حاضر این موسسه با دریافت دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ۱۰ قلم از کالاهای ضروری جهیزیه از جمله یخچال،فرش،ماشین لباسشویی،جاروبرقی و گاز را تامین می کند در حالیکه این اقلام در بازار با قیمت ۳.۵ میلیون تومان فروخته می شود اما برای ترویج ازدواج آسان این موسسه جهزیه کامل را با قیمتی بسیار اندک در اختیار زوج های جوان قرار می دهد.

برگزاری مراسم ازدواج در حجله عشق امام رضا(ع)

مدیر عامل موسسه پیوند سبز جوانان با اعلام برگزاری مراسم عروسی زوج های کم بضاعت در مشهد مقدس،گفت: در طرح حجله عشق امام رضا(ع) زوج هایی که توانایی مالی ندارند یا پدر و مادرشان را از دست داده اند سه روز با هزیمه موسسه به مشهد مقدس اعزام شده و زندگی شان را در کنار ایشان آغاز می کنند.

یاوریان با بیان اینکه طرح ازدواج آسان بسیار موفق بوده است،تاکید کرد در حالیکه بیش از دو هزار مراسم عروسی و سه هزار تامین جهیزیه ارزان قیمت از سوی این موسسه انجام شده است خوشبختانه هیچ مورد طلاقی در این ازدواج ها ثبت نشده است.

اجرای طرح جهیزیه رایگان

وی از اجرای طرح جهیزیه رایگان خبر داد و افزود: کسانی که جهیزیههای ارزان قیمت را بخواهند با پرداخت مبلغ در ۴۸ ساعت جهیزیه برای آنها ارسال می شود. خانواده های بی بضاعت که خواستار دریافت جهیزیه رایگان هستند پس معرفی از سوی بانی یا معرف جهیزیه را سه ماه بعد دریافت می کنند.

مدیر عامل موسسه پیوند سبز جوانان با اعلام برنامه های آتی این موسسه افزود: ما به دنبال آموزش صحیح ازدواج آسان در بین خانواده ها هستیم تا به آنها نشان دهیم می توان با کمترین هزینه به خانه بخت رفت و به دور از تجملات زندگی شیرین را آغاز کرد. ما طرح های خود را در کلانشهرها آغاز کردیم و خوشبختانه در حال حاضر به جوانان تهران،اصفهان،مشهد،تبریز،اهواز،همدان وسایر شهرها خدمات ارائه می کنیم.

منبع: ایلنا

۵ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. نیازمند کمک برای تهیه جهزیه ۶۲۷۴۱۲۱۱۶۳۵۰۲۷۰۱

  2. سلام من جهیزیه با قیمت پایین میخام ممنون میشم کمک کنید.

  3. باسلام نیازمند کمک جهیزیه هستم لطفاکمک کنید

  4. سلام نیازمند کمک جهیزیه هستم که بعد از ۳ سال از عقد بتونم عروسی کنم خواهشا خییرین اگه واقعا در صدد کمک هستن برای رضای خدا انجام بدن. بتونم چند تکه وسیله بخرم. ن معتادم ن تنبل ن دزد ن خوش گذرون فقط حقم یه ازدواج ساده هست..فقط توان نیازهام را نداشتم. ممنون اگه کمک کنید.
    کمک نقدی عباسی

  5. سلام بابام سرایداره نمیتونه جهزیموبخره احتیاج به کمک دارم تروخداکمکم کنید

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*