خانه / حوادث / مرگ هولناک یک مرد بخاطر خوردن گوشت گاو! + تصاویر

مرگ هولناک یک مرد بخاطر خوردن گوشت گاو! + تصاویر

زمانی که شایعه شد “اخلاق” گوساله‌ای را سربریده است، ۱۰۰ نفر از مردم دهکده بیسارا خود برای مجازات او دست‌به‌کار شدند.

 شب‌هنگام، زمانی که «محمد اخلاق» پنجاه‌ساله در بستر خوابیده بود، عده‌ای از اوباش هندی در خانه‌اش را شکستند، او را از رخت خواب بیرون کشیدند آن‌قدر با آجر زدند که مرد بینوا جان داد و از آجرها هم چیزی جز تکه‌های کوچک باقی نماند!

به گزارش واشنگتن پُست این خانواده به نگهداری از گوشت گاو متهم شده بود.

ساجده، دختر اخلاق، در مصاحبه‌ای با ایندین اِکسپرس می‌گوید: ۸۰ درصد هندی‌ها پیرو آیین هندویند و به دلایل مذهبی گوشت گاو نمی‌خورند، اما جمعیت ۱۴۰ میلیونی مسلمان هند گوشت گاو می‌خورند. در یخچال ما فقط تکه‌ای گوشت گوسفند وجود داشت که پلیس آن را برای بررسی با خود برد و نتایج هم نشان داد که گوشت گاو نبوده است اما مگر فایده‌ای دارد یا پدرم را زنده می‌کند.

محمد اخلاق از شهروندان ایالت یوتار پرادش بود. در این ایالت ذبح گاو ممنوع است و خاطیان دستگیر می‌شوند. بااین‌وجود، زمانی که شایعه شد اخلاق گوساله‌ای را سربریده است، ۱۰۰ نفر از مردم دهکده بیسارا خود برای مجازات او دست‌به‌کار شدند. آن‌ها در خانه محمد را شکستند و او و پسرش را به باد کتک گرفتند. محمد را در خارج از خانه به قتل رساندند و پسرش را زیر پله‌های حیات کشیدند و با آجر به سر و سینه وی حمله کردند. در حال حاضر، شرایط جسمی جوان ۲۲ ساله بسیار بحرانی است. آن‌ها حتی به ساجده و مادربزرگش هم حمله کرده و قصد آزار جنسی وی را داشتند و به پیرزن بینوا نیز رحم نکرده و او ا کتک زدند و ساجده را تهدید کردند که اگر از این جریان چیزی به پلیس بگوید او را خواهند کشت.

به گزارش اِی پی هشت نفر به اتهام قتل و خشونت دستگیرشده‌اند. در مقابل، مخالفان نیز دو خودروی پلیس را به آتش کشیدند و یک نفر هم پس از بازداشت راهب معبدی که مردم ده را در این جریان تحریک کرده بود، با شلیک نیروهای پلیس زخمی شد. البته راهب کمی بعد آزاد شد.

لباس های خونین قربانی (محمد اخلاق)

سفر به هند حوادث واقعی توریستی هند

آثار ضرب و جرح در چهره مادر محمد اخلاق مشخص است.

سفر به هند حوادث واقعی توریستی هند

سفر به هند حوادث واقعی توریستی هند

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*