خانه / آخرین اخبار / مجید واشقانی ؛نقش منفی سریال «آمین» هستم

مجید واشقانی ؛نقش منفی سریال «آمین» هستم

مجید واشقانی گفت: نقش بهادر در سریال «پشت بام تهران» نیز مثل نقشم در «آمین» کاراکتری منفی است.
مجید واشقانی بازیگر سریال در حال پخش «آمین» گفت: در یکی از نقش‌های منفی سریال «آمین» بازی کردم و برای ششمین بار با بهرنگ توفیقی همکاری کردم.
بازیگر سریال «میکائیل» ادامه داد: بعد از حضورم در این سریال پلیسی در فیلم سینمایی «آلما» به کارگردانی عباس مرادیان بازی کردم که در مورد چند دوست هست که در قالب یک گروه موسیقی با یکدیگر همکاری می‌کنند و من نیز یکی از این موزیسین‌ها با نام احسان هستم.
مصاحبه بازیگران بیوگرافی مجید واشقانی بازیگران سریال آمین
بازیگر سریال «ماتادور» افزود: مدتی است در سریال «پشت بام تهران» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی سعید نعمت اله بازی می‌کنم.
این بازیگر در همین زمینه بیان داشت: در این سریال نقش بهادر را بازی می‌کنم و به این دلیل که هنوز فیلم‌نامه کاملی نداریم نمی‌دانم که سرنوشت این شخصیت چه خواهد شد.
وی در ادامه گفت:‌در این سالها تجربه همکاری با توفیقی و نعمت اله را در کارنامه کاریم داشته‌ام و ازا ین همکاری بسیار خوشحالم.
بازیگر سریال «زیرهشت» افزود: نقش بهادر تا به اینجا کاراکتری منفی است و فکر می‌کنم بعد از این قرار است رو در روی شخصیت اصلی قصه یعنی غیاث(کامبیز دیرباز) قرار بگیرد.
مصاحبه بازیگران بیوگرافی مجید واشقانی بازیگران سریال آمین
واشقانی بیان داشت:‌از قبل با کامبیز دیرباز دوست بودم و همچنین در سریال «میکائیل» نیز با یکدیگر همبازی بودیم،‌به همین دلیل و حضور سایر دوستانم از جمله توفیقی و نعمت اله از حضورم در «پشت بام تهران» بسیار راضی هستم.
وی در پایان افزود: مدتی است که دوست داشتم در یک اثر نمایشی بازی کنم و این احتمال می‌رود تا به زودی در یک تئاتر بازی کنم.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*