خانه / اخبار داغ / مقایسه کار خیر میلیونر ایرانی و میلیونر فرانسوی + عکس

مقایسه کار خیر میلیونر ایرانی و میلیونر فرانسوی + عکس

چندی قبل خبری منتشر شد درباره یک خیر ایرانی که حاضر شده بود برای پرداخت جریمه فسخ قرارداد محمدرضا خلعتبری یک میلیون دلار پرداخت کند.

میلیونر فرانسوی میلیونر ایرانی فسخ قرارداد محمدرضا خلعتبری زنان محجبه

خیر فرانسوی در همان روزها هم مصاحبه‌ای تلویزیونی از یک خیر فرانسوی منتشر شد که بد نیست با کار خیر او آشنا شویم و مقایسه‌ای داشته باشیم بین عمل خیر دو مسلمان؛ یکی ایرانی و دیگری فرانسوی.
این مسلمان فرانسوی میلیونر (تصویر بالا) به تازگی مصاحبه‌ای با یکی از شبکه‌های فرانسوی داشته است. کار خیر این میلیونر فرانسوی مربوط می‌شود به قانونی که فرانسه برای مقابله با زنان محجبه وضع کرده که طی آن هرکس با حجاب از خانه بیرون بیاید باید جریمه بپردازد.

میلیونر فرانسوی میلیونر ایرانی فسخ قرارداد محمدرضا خلعتبری زنان محجبه

وی در این مصاحبه تلویزیونی یک برگ چک را نشان داده و گفته است: من یک میلیون یورو کنار گذاشته‌ام تا وقتی زنان مسلمان خواستند با حجاب از منزل بیرون بیایند راحت باشند، چون جریمه‌شان را من میدهم.
میلیونر فرانسوی خطاب به زنان مسلمان فرانسوی گفت: خواهر من، آزادانه هرجا که می‌خواهی برو، من جریمه‌اش را میدهم.
این دو میلیونر هر دو مسلمانند و تفاوتی در دین ندارند، تنها تفاوتشان این است که یکی در نظام اسلامی نفس می‌کشد و دیگری در بلاد کفر!

۱۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. ,واقعا متاسفم برای این خیر ایرانیک اما اون خیر فرانسوی امیدوارم خدا یه عمر طولانی هماه با عزت و سلامتی همراه با مال حلال زیاد بهش بده که بتونه خرج این جور کارها بکنه

  • چه مرد و زن باغیرتی احسنت . خصوصا این مرد هزار افرین به این همه غیرت و مردانگی

  • خیرهای ایرانی بیمارستان ، مدرسه ، مسجد میسازند به بیمارها کمک مالی میکنند و دست بچه های محروم را جهت تحصیل میگیرند . نویسنده دچار عقده حقارت است و فقط میخواسته با این کار نظام اسلامی را بکوبد . کار این فرد که جریمه خلعتبری را میپردازد اصلا در حوزه کار خیر قرار نمیگیرد که شما مقایسه میکنید.

 2. به خدا اگه بیایید شهر ما یعنی شهرستان خمینی شهر اصفهان بهتون نشون میدم که دولت یک طرح عمرانی در این شهر انجام نداده!!!
  هرچی هست خیرین این شهر ساختن
  نزدیک سی ساله یک بیمارستان دولتی دارند تو شهر ما میسازند!!! آخرش مردم خسته شدند و خیرینا جمع کردند یک بیمارستان قدیمی توشهر رو دارند گسترش میدند و بازسازی میکنند

 3. هرکس اختیار پول خودشو داره و کسی نمیتونه کسی رو مجبور کنه که پولشو چجوری خرج کنه . من به دوستانی که به خاطر کار خیر ایرانی تاسف می خورند پیشنهاد می دهم که خودشان تلاش کنند ۱ میلیون دلار یا یورو پس انداز کنند و هرجور که دوست دارند خرج کنند ، بعد ببینم نسبت به گفته های دیگران در مورد کارشان چه نظری دارند

  • سلام دوست عزیز
   من نگفتم اگر من بودم ال میکردم و بل میکردم
   دو منظره به اسم کار خیر به تصویر کشیده شد و ما مقایسه کردیم
   در ضمن این پولها همه اش حساب دارد، اینطور نیست که بگوییم پول خودش بود دلش خواست
   نه برادر ریال به ریالش روز قیامت حیاب دارد
   پس همچین هم بی ربط نیست دوست من
   موفق و موید باشید

 4. واقعا دست مریزاد داره فرانسویه
  متاسفم واسه پولی که اون شخص ایرانی(نه خیر) دور ریخته
  فوتبال چه گلی به سر ما زده؟
  اون پولو خرج چند جون میکردی تا یه کاری پیدا کنند ،نه خلعتبری و فوتبال

 5. جالبه واقعا
  دم فرانسویه گرم
  اما من تعجبم از کار ایرانیه است!
  اگه می خواستی واسه فوتبال ایران هم خرج کنی , باور کن ۱۰۰ تا جای بهتر بود
  مثل ۲ تا ورزشگاه یا ۱۰ تا زمین چمن خوب برای بچه های با استعداد
  آخه خلعتبری که خودش میلیاردره جریمه ی خودش رو نمیده
  چرا تو میدی؟

 6. حالا یکی به این میلیونر فرانسوی بگه اسلام این نوع پوشش نیست که مثل داعشی ها زنشو بپوشونه اسلام صورت و دست رو که نگفته بپوشون

 7. اون فرانسوی هم خیر نیست برای کار خیر راههای زیادی هست ایشون یه داعشی پولداره که چند برابرشو به ابوبکربغدادی فرستاده

 8. ایشون هم خیر نیستند زود جو گیر نشوید لطفا و خونسردی خودتون رو حفظ بفرمایید_ این اقا و این زن در واقع مبلغ افراط دینی و نوکر داعش و وهابیت اند اگر ما خودمون رو مسلمون میدونیم شرایط پوشش و اندازه ان هم برای زن و هم مرد (البته بیشتر برای زن )در گفته های پیشوایان دینمون مانند امام صادق اومده که فرموده اند گردی صورت و مچ دستها باید برای زنها اشکار باشد (هر خشکه مسلمون نا اگاهی میتونه بره دنبال کشف حقیقت) بعدشم بنا به گفته ی یکی از دوستان پیدا نیست که ایشون چه مبلغ کلانی برای کمک به گروه هایی مانند داعش و القاعده برای کشتار ما شیعیان فرستاده اند؟ پس لطفا زود جو گیر نشوید_ ادم رو برق بگیره اما جو نگیره الهی به امید خودت.صلوات.

 9. خنده ام از شادی نیست_به شرنگی که دمادم_بر این جگر خون شده ام ریخته و لیک_باز نمیگیردم این جان_ میخندم.

 10. مسلمان اینه نه ما که ادعامون میشه ولی هزاران جزم و جنایت و گناه در پشت ظاهر مسلمان بودنمان انجام میدهیم.درود بر شرف و غیرتش.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*