خانه / آخرین اخبار / ۲۰۰۰ موشک ایرانی آماده شلیک به سوی عربستان

۲۰۰۰ موشک ایرانی آماده شلیک به سوی عربستان

ایران بیش از ۲۰۰۰ موشک را برای هدف قرار دادن تمامی مواضع و مراکز نظامی عربستان در صورت تعلل ریاض در مشخص کردن سرنوشت حجاج ایرانی آماده کرده است.

به گزارش میزان به نقل از پایگاه خبری-تحلیلی عرب نیوز نوشت: نظامیان ایرانی از آمادگی ۲ هزار فروند موشک سنگین وزن این کشور برای شلیک به سوی تمامی مواضع و مراکز نظامی ارتش عربستان در صورت تعلل ریاض در مشخص کردن سرنوشت حجاج ایرانی که بنابر برخی گزارش ها مفقود، کشته و یا به وسیله سرویس اطلاعاتی اسرائیل با همکاری سعودی ربوده شده اند، پرده برداری کردند.

این پایگاه به نقل از فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشت: سپاه پاسداران همه ظرفیت های ممکن برای واکنش سریع و خشن ایران در راستای تحقق اراده رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی، برای پاسخگو کردن آل سعود به فاجعه هولناک منا و اعاده حقوق زائران قربانی شده در مذبح منا را آماده کرده و در انتظار اجرای دستوریم.

عرب تایمز با اشاره به هشدار سردار سرلشگر جعفری به مقام های آل سعود، می افزاید: نیروهای سپاه پاسداران آماده دفاع از عزت و کرامت مسلمانان به ویژه ملت ایران است.

این پایگاه عرب زبان همچنین می نویسد: سردار مرتضی قربانی رئیس سازمان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ایران در سخنانی بر آماده بودن ۲ هزار موشک برای شلیک به سوی اهداف تاکید کرد.

یک نظر ثبت شده

 1. جدا”آیامعجزه نیست درسرزمین جهل وظلمت, شرک و نفاق, تعصب وقصاوت,
  آنجاکه فرزندان دخترشان را زنده به گور می کردند, گلی زیبا و مهربان, امین به هرچیز, امی دانا, بنام محمد(ص) به دنیاآمد؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!ودر زمان ما اگر فرزندزادگان این سر زمین تعصب, بی عقل وجاهل که آبائشان دربدویت
  غرق بودند,
  آدم شده باشند باز معجزه است .
  تف و لعنت بر بوسفیهان وزادگانشان آل سعود. زادگان جهل و ظلمت, سفیران
  شیطان, وبوزینگان غرق درثروت بادآورده .

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*