خانه / آخرین اخبار / سانسور حرف های پریوش نظریه در خندوانه

سانسور حرف های پریوش نظریه در خندوانه

پریوش نظریه که میهمان برنامه‌«خندوانه» شده بود، یک روز پس از پخش این برنامه گفته که حرف‌هایش را صدا و سیمای سانسور کرده است.
همسر پریوش نظریه بیوگرافی نغمه فاخر بیوگرافی پریوش نظریه اینستاگرام رامبد جوان اینستاگرام خندوانه

 او در این برنامه پرسش‌هایی را مطرح کرد که طبق نوشته‌اش در اینستاگرام برخی از آن‌ها در زمان پخش سانسور شده اند.نظریه این پیرسشها را در صفحه‌ اینستاگرامش به اشتراک گذاشته که بیشتر ان‌ها هم مربوط به عملکرد شهرداری تهران است.

او نوشته: «ازسوال‌هایی که در خندوانه پرسیدم و اجازه‌ی پخش نگرفت :دلیلِ کشتار سگ‌ها و گربه‌ها توسط شهرداری در حالی که قانون اجازه‌ی این کار را نداده،دلیلِ قطعِ درختان در شهر، زشت بودن ساختمانِ «زیبا سازیِ شهر تهران»، ساختنِ سازه‌ها قبل از فکر درمورد کاربرد آن‌ها، و اجازه ی ساخت به نماهای زشتِ ساختمان‌ها، اعتراض به برخورد معلمان پرورشی در مدارس با بچه ها و البته نمیدونم چرا درخواست برای محلی که شهرداری در اختیار خیریه‌ی یاران برکت مهر برای فروش محصولاتِ بانوان سرپرست خانوار قرار بده حذف شده بود!»

این بازیگر تاکید کرده: «البته حذف از طرف برنامه‌ی «خندوانه» نبوده مسلما…در صدا و سیما قبل از پخش، برنامه، «رتوش» یا همون سانسور می‌شه.»

توهین به پریوش نظریه :

قبل از شروع پخش برنامه هم زمزمه هایی از عدم پخش برنامه داده بودند …

خانمی بنام نغمه فاخر که در ضبط برنامه پریوش نظریه در خندوانه (احتمالا بعنوان مهمان) حضور داشته در صفحه اجتماعی خانوم نظریه نوشته است:  که این خانوم (پریوش نظریه) به دلیل اراجیفی که در خندوانه علیه آقای قالیباف گفته برنامش پخش نمیشه،یه موجود ترسو و بیچاره که از همه میترسه !! ایشون هیچ وقت قبل از اینکه حرف بزنن فکر نمیکنه ! به خیالش روشن فکره .. گربه بازی بیش نیست

منبع: خبرآنلاین

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*