خانه / آخرین اخبار / این کاندیدا با هواپیمای اختصاصی در سفرهای تبلیغاتی / عکس

این کاندیدا با هواپیمای اختصاصی در سفرهای تبلیغاتی / عکس

سفر روز گذشته روحانی به رشت با هواپیمای اختصاصی انجام شده بود. یکی از کارمندان فرودگاه گیلان در این زمینه گفت:

حسن روحانی با همراهان خود بوسیله یک هواپیمای اختصاصی که از سوی شرکت نفت در اختیار آنها قرار گرفته بود به گیلان سفر نمود. روحانی پس از برنامه های تبلیغاتی خود در رشت دوباره با همین هواپیما به مازندران ادامه سفر داد. ظرفیت این هواپیمایی که روحانی برای سفرهای تبلیغاتی اش استفاده می کند 100 نقره است.

با این اوصاف می توان تنها هزینه رفت آمد روحانی به رشت را اگر به شکل خرید بلیط حساب کنیم ، نزدیک به 200000000 ریال تخمین زد. اما اگر هواپیمای مذکور برای یک روز کرایه شده باشد مبلغ آن از 500000000 ریال هم خواهد گذشت.

حال یا این مبالغ پرداخت شده و یا از جیب بیت المال برای آقای روحانی هزینه شده است.

در حالیکه کاندیداها مشکلات مالی مردم را از اولویتهای خود اعلام می کنند هزینه های گزاف آن هم فقط برای سفر تبلیغاتی بسیار دقت برانگیز است.

هواپیمای کاندیدا هواپیمای شخصی هزینه سفر روحانی شعار کاندیدا شعار روحانی شرکت ملی نفت سفر روحانی سفر جلیلی تبعیض کاندیدا برنامه روحانی برنامه تبلیغاتی

و این در حالی صورت می گیرد که امام خامنه ای که به لحاظ معنوی و سیاسی و امنیتی بالاترین شخصیت کشور می باشد برای سفر به مشهر برای سخنرانی رسمی در سال نو جدید از هواپیمای عمومی استفاده می نماید.

تا کنون در محدوده زمان تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری 3 نفر از کاندیداها به گیلان سفر داشته اند که به ترتیب شامل قالیباف، جلیلی و روحانی بوده است .

اما وسیله سفر این کاندیداها نیز می تواند برای مردم جالب توجه باشد.

قالیباف در سفر خود به گیلان مسیر زمینی را برگزید و با خودروی سواری تا امام زاده هاشم و از آنجا با یک دستگاه مینی بوس با همراهان وارد شهرستان رشت شد.

جلیلی نیز با پراید 132 شخصی خود مسیر تهران به گیلان را پیمود.

هواپیمای کاندیدا هواپیمای شخصی هزینه سفر روحانی شعار کاندیدا شعار روحانی شرکت ملی نفت سفر روحانی سفر جلیلی تبعیض کاندیدا برنامه روحانی برنامه تبلیغاتی

یک نظر ثبت شده

  1. سلام ، خب حالا این یعنی چی ، حتما پول داره ، دوست داره اینطور خرجش کنه ، آقای روحانی مثل بعضی ها که اهل ریا نیست که …

    آدم باید منطقی فکر کنه ، این مطالب شما آخر و عاقبت خوبی تو قیامت واستون نداره …

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*