خانه / آخرین اخبار / بی‌حرمتی به شهدا توسط مسئولان دانشگاه آزاد رباط کریم + عکس

بی‌حرمتی به شهدا توسط مسئولان دانشگاه آزاد رباط کریم + عکس

رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رباط کریم از بی‌حرمتی به عکس و نمایشگاه شهدا توسط مسئولان این دانشگاه خبر داد.
روح‌الله قربانی اظهار کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رباط کریم همه ساله به مناسبت هفته دفاع مقدس اقدام به برپایی نمایشگاه مرتبط با این هفته می‌کرد.
وی بیان کرد: امسال نیز بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رباط کریم با توجه به تجربیات خود، اقدام به برگزاری نمایشگاه هفته دفاع مقدس با برنامه‌ریزی و شرایط بهتر کرد، در این نمایشگاه ورودی خواهران و برادران از هم جدا و از تور استتار، عکس شهدا، سربند، منویات مقام معظم رهبری و … در این نمایشگاه استفاده شد.

رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رباط کریم تصریح کرد: چون زمان این نمایشگاه هفته اول ماه مهر بود، برای اینکه دانشجویان بتوانند به نحو مطلوب‌تری از این نمایشگاه استفاده کنند، با هماهنگی رئیس و دیگر مسئولان دانشگاه مقرر شد تا این نمایشگاه با برخی از تغییرات برای عید غدیر خم هم استفاده شده و مورد بازدید دانشجویان قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: مراسمی هم در این نمایشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، بعد از یک روز با ما تماس گرفته شد و گفتند که به دلیل اینکه هفته دفاع مقدس تمام شده است باید نمایشگاه را جمع کنیم، ما گفتیم که بنرهای هفته دفاع مقدس را از نمایشگاه برداشته‌ایم و با هماهنگی رئیس دانشگاه بنرهای عید غدیر خم را نصب کرده‌ایم تا برای این مناسبت نیز از نمایشگاه استفاده کنیم.

قربانی گفت: وقتی اصرار طرف مقابل را دیدیم، مقرر شد تا دو روز بعد اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رباط کریم با حضور در دانشگاه و رایزنی با مسئولان مشکل را حل کنند.

وی اظهار کرد: وقتی که در موعد مقرر به دانشگاه رفتیم، دیدیم که برخلاف وعده رئیس دانشگاه، نمایشگاه جمع شده است و سربندها و دیگر وسایل نمایشگاه را زیر پله ریخته‌اند و با بی‌حرمتی به ساحت شهیدان، عکس آنها را پاره کرده‌اند.

رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رباط کریم بیان کرد: وقتی که علت را از نیروهای خدماتی، حراست و دفتر فرهنگ دانشگاه جویا شدیم، به ما گفته شد که این امر با دستور مستقیم عبدالله قاسمی رئیس دانشگاه صورت گرفته و عامل اصلی بی‌حرمتی به ساحت شهدا رئیس دانشگاه آزاد رباط کریم بوده است.

اخبار رباط کریم

وی تصریح کرد: البته در برگزاری نمایشگاه هم با مشکلاتی مواجه بودیم، مثلاً در نصب پرچم رژیم صهیونیستی با مشکل مواجه شدیم، جلوی نصب پرچم آمریکا در نمایشگاه توسط مسئولان گرفته شد و همچنین اجازه فعالیت و اعتراض مکتوب ما برای فاجعه منا را ندادند.

منبع: فارس

چگونه یک رینگ اسپرت مناسب برای خودرو انتخاب کنیم؟

مقایسه پژو پارس LX TU5 با سورن ELX EF7

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*