خانه / آخرین اخبار / شش شغل جدید و باور نکردنی در ۱۰ سال آینده

شش شغل جدید و باور نکردنی در ۱۰ سال آینده

به لطف پیشرفت در تکنولوژی و نیازهای مدرن، نسل جدیدی ازمشاغل مختلف در حال شکل گرفتن است و به گفته توماس فری کارشناس خبره در مطالعات تکنولوژی، ۶۰ درصد از بهترین شغل ها در ۱۰ سال آینده، هنوز اختراع نشده‌اند.

 اگر شما برنامه‌ای برای کسب و کار دارید در اینجا شش شغل معرفی می‌شود که می‌توانید به یکی از این موارد فکر کنید!

درمان‌گر در سم‌زدایی دیجیتالی

اگر از آن دسته افرادی باشید که در رختخواب ایمیل خود را چک می‌کنند، دچار اختلال در بینایی چشم خواهید شد. درمان‌گر دیجیتال سم‌زدا به شما کمک خواهد کرد به عادت‌های سالم‌تری در استفاده از فناوری روی بیاورید.

متخصص کنترل پرداخت‌ها

شما در معرض انواع و اقسام پرداخت‌ها و سرمایه‌گذاری هستید که از هر طرف به شما هجوم می‌آورند و نمی‌دانید کدامیک را انتخاب کنید. متخصصان سرمایه‌گذاری کمک خواهد کرد افراد یا شرکت‌ها برای طرح‌های مهم پرداخت‌ها و سرمایه‌گذاری‌هایی موثر را انتخاب کنند.

مشاور بهره‌وری

فناوری باعث از دست دادن زمان بیش‌تری می‌شود. مشاوران بهره‌وری این مشکل را حل خواهند کرد تا از زمان خود بهره سالم و بهتری ببرید.

کشاورزان شهری

شهرنشینی به سرعت در جهان در حال رشد است که نیاز به تولید مواد غذایی تازه در محدوده شهرستان را پدید خواهد آورد. کشاورزان شهری از مزارع و باغ‌های شهری منابع غذایی مناسب را فراهم خواهند کرد.

فیلم‌سازان نیابتی

شما می‌توانید در خانه یا مکان دلخواهی بمانید و فیلم‌سازان نیابتی به جای شما تجارب منحصر به فردی از سفر یا اتفاقات دیگر (از طریق دستگاه‌های lifelogging یا دوربین GoPro) را برای‌تان ارسال کنند.

مربی شخصی

فناوری نوین در سلامتی به زودی جایگزین روش‌های معمول خواهد شد. روش‌های پیشرفته با امکانات آموزشی و تکنولوژی بالا برای تناسب اندام شخصی خواهند آمد و مربیان شخصی از طریق دریافت داده‌ها به صورت کمی در تناسب اندام و سلامت مشتریان استفاده خواهند کرد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*