خانه / آخرین اخبار / شلاق خوردن ضیا عربشاهی، هافبک سابق پرسپولیس/ پای چیزهای دیگری در میان است؟

شلاق خوردن ضیا عربشاهی، هافبک سابق پرسپولیس/ پای چیزهای دیگری در میان است؟

شواهد نشان می‌دهد پیروانی در شلاق خوردن عربشاهی مقصر نبوده و این حکم به خاطر مسائل دیگری به اجرا درآمده است.

به نقل از تابناک، ضیا عربشاهی، هافبک سابق پرسپولیس پنجشنبه گذشته در حالی حد ۵۰ ضربه شلاق را متحمل شد که بنا بر گفته‌های وی شلاق خوردن او مربوط به شکایت افشین پیروانی بوده و این حد به خاطر صحبت‌هایی که او علیه کاپیتان سابق سرخ‌ها انجام داده و شکایت وی به اجرا درآمده است.

همسر ضیا عربشاهی بیوگرافی ضیا عربشاهی بیوگرافی افشین پیروانی اخبار پرسپولیس

با این حال پیگیری خبرنگار تابناک به آنجایی ختم شد که نشان می‌دهد پیروانی در این بین مقصر نبوده و این حکم به خاطر مسائل دیگری به اجرا درآمده است.

حکم مربوط به شکایت پیروانی برای ۹ اردیبهشت سال ۹۲ و برای حدود دو سال و نیم قبل است که طی آن ۲۰ روز فرجام خواهی نیز برای وی درنظر گرفته شده که در نهایت پیروانی از این فرصت استفاده کرده و شکایت خود را پس گرفته است.حال اینکه عربشاهی امروز به خاطر چه دلیلی شلاق خورده که آن را گردن پیروانی انداخته هنوز مشخص نیست اما در این بین فرصت طلبی بازیکن سابق پرسپولیس را نشان می‌دهد که چگونه ماجرای اتهام امروز را به گذشته ربط داده است.

همسر ضیا عربشاهی بیوگرافی ضیا عربشاهی بیوگرافی افشین پیروانی اخبار پرسپولیس

شاهی درحالی این برگه را منتشر کرده که روی تاریخ آن لاک گرفته شده است. منابع نزدیک به افشین پیروانی می گویند تاریخ این حکم ۲٫۹ .۱۳۹۲ است که عربشاهی به دلیل آنکه تاریخ آن به گذشته خیلی دور مربوط می شود آن را لاک گرفته است.

نکته دیگر درباره این موضوع، تحریف موضوع مصاحبه است. این که برخلاف گفته های عربشاهی که ادعا می کند این مصاحبه را در حمایت از رفیقش حمید درخشان انجام داده است، این مصاحبه علیه پیروانی بوده و حشو و زوائدی هم ندارد که در حمایت از درخشان باشد.

به گزارش تابناک، عربشاهی همچنین پس از خوردن شلاق چند مصاحبه آتشین دیگر علیه پیروانی انجام داد و در اظهارنظری گرفته بود که دیگر اجازه نمی‌دهم پیروانی در تهران زندگی کند و باید به شیراز برود، اما جالب اینجاست که پیروانی حتی می‌تواند به بهانه همین مصاحبه‌ها نیز از عربشاهی شکایت کرده و او را راهی زندان کند اما شواهد حاکی از آن است که پیروانی حداقل فعلا قصد دامن زدن به این موضوع و دادن پاسخ عربشاهی را ندارد.

جالب این که عربشاهی در روز سه شنبه گذشته ( یک روز پس از اجرای حکم ۵۰ ضربه شلاق ) مهمان برنامه شبهای فوتبالی در شبکه ورزش بوده و به تحلیل بازی پرسپولیس پرداخت.


ضیاء عربشاهی (متولد ۱۳۳۷ در تهران) هافبک سابق باشگاه پرسپولیس و پاس تهران است. عربشاهی در ۱۷۳ بازی که برای پرسپولیس به میدان رفته است ۱۰ گل به ثمر رسانده است.

همچنین وی ۱۹ بازی و ۲ گل ملی در کارنامه دارد.

گل به یاد ماندنی ضیاء عربشاهی برای تیم ملی فوتبال ایران مقابل چین در جام ملت‌های آسیا ۱۹۸۴ در سنگاپور در خاطر فوتبال دوستان زنده است. این گل بهترین گل مسابقات انتخاب شد.

افشین پیروانی مدیر تیم ملی و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اداعای ضیا عربشاهی مبن بر شلاق خوردنش پس از شکایت وی توضیحاتی ارائه کرد.

 

 پیروانی در این پیغام تاکید کرده، با توجه به صحبت با همسر ضیا عربشاهی از اجرای حکم خودداری کرده و نمی داند این بازیکن پیشکسوت پرسپولیس که ادعا کرده در دادگاه بخاطر شکایت پیروانی شلاق خورده، به چه دلیل این حکم برایش اجرا شده است.

این توضیح را بخوانید:

 

همسر ضیا عربشاهی بیوگرافی ضیا عربشاهی بیوگرافی افشین پیروانی اخبار پرسپولیس

 

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*