خانه / آخرین اخبار / شماره تلفن خواهر وزیر حسن روحانی!

شماره تلفن خواهر وزیر حسن روحانی!

پس از آن که خواهر وزیر محترم آموزش و پرورش با اعلام عمومی شماره تلفن خود، از فرهنگیان خواست تا مشکلات خود را با او در میان بگذارند تا آن‌ها را به گوش وزیر آموزش و پرورش برساند، وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: تنها پل ارتباطی فرهنگیان با وزارت آموزش و پرورش شماره تلفن خواهر وزیر آموزش و پرورش نیست.
پاپایی معاون رسانه‌ای روابط عمومی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به این موضوع گفت: به نظر می‌رسد که از مصاحبه مذکور استنباط‌های نادرستی صورت گرفته است که این استنباط‌ها محل خدشه بوده و صحت ندارد.
وی افزود: در این مصاحبه هدف مصاحبه شونده و رسانه این نبوده است که تنها مجرای اطلاع‌یابی و اطلاع‌رسانی همچنین اعلام انتقاد و شکایات از آموزش و پرورش، شماره تلفن ذکر شده باشد و در وزارت آموزش و پرورش علاوه بر این که ادارات استان‌ها و مناطق به صورت روزانه در خدمت همکاران فرهنگی و اولیای محترم هستند، در سطح ملی نیز این وزارتخانه تنها مرجع و کانال رسمی در امر اطلاع‌رسانی در خصوص اخبار، رویدادها و برنامه‌های رسمی است.
پاپایی تأکید کرد: به همین منظور مردم می‌توانند به بخش ارتباطات مردمی وزارت آموزش و پرورش با شماره تلفن‌های ۸۲۲۸۲۱۱۳، ۸۲۲۸۲۱۱۴ و شماره شبانه روزی ۸۸۸۹۴۱۰۵ همچنین شماره فکس ۸۸۸۹۴۰۵۴ مراجعه و انتقادات، پیشنهادات و نظرات خود را در میان بگذارند.
وی افزود: بخش سخنان شما با وزیر نیز در پایگاه رسمی این وزارتخانه نقطه نظرات و پیشنهادات فرهنگیان را به صورت شبانه روز دریافت و در اختیار وزیر آموزش و پرورش قرار می‌دهد.
پاپایی ادامه داد: علاوه بر موارد ذکر شده بخش‌های بازرسی، پاسخگویی به شکایات و مرکز حراست نیز در خدمت فرهنگیان و خانواده‌های محترم ایشان در ارتباط با مشکلات احتمالی هستند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: نیت مصاحبه شونده نیتی خیرخواهانه بوده و مراد ایشان این نبوده که شماره تلفن شخصی‌شان تنها پل ارتباطی با آموزش و پرورش است و با توجه به پیشرفت‌های جهانی امروز پذیرفتنی نیست که تلفن شخصی تنها حلقه ارتباطی با وزارتخانه بزرگی چون آموزش و پرورش باشد.

یک نظر ثبت شده

  1. اگه واسش مزاحمت ایجاد کنن حقشه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*