خانه / بورس و سهام / یک سرویس جدید در فرابورس راه اندازی شد

یک سرویس جدید در فرابورس راه اندازی شد

مدیر فناوری اطلاعات فرابورس از انتشار نسخه موبایل نرم افراز قوانین و مقررات بازار سرمایه اوراق بهادار خبر داد و گفت: این نرم افزار بصورت رایگان برای استفاده فعالان بازار سرمایه راه اندازی شده است.

 فرابورس، روح اله دهقان با اعلام این خبر افزود: در راستای افزایش ضریب نفوذ بازار سرمایه و ایجاد سهولت در دسترسی به قوانین، مقررات و دستورالعمل های مرتبط با بازار سرمایه، واحد فناوری فرابورس ایران اقدام به انتشار نسخه موبایل نرم افراز قوانین و مقررات بازار اوراق بهادار کرده است.

وی ادامه داد: این نرم افزار قابلیت جستجو در عناوین و متون قوانین و دستورالعمل ها را داراست و از دیگر امکانات آن می توان به یادداشت گذاری روی قوانین و انتخاب فهرست علاقه مندی ها اشاره کرد .

دهقان با اشاره به این که این نرم افزار در دو نسخه آندروید و iOS تهیه شده است تصریح کرد: نسخه آندروید آن از طریق سایت فرابورس ایران و بازار آندروید و نسخه iOS نیز از طریق Itunes و  APP Storeقابل دریافت است. همچنین برای نصب نرم افزار روی محصولات شرکت Apple نیاز به iOS نسخه 6 و بالاتر است.

 به گفته وی، کاربران برای دسترسی آسان به لینک های دانلود نرم افراز می توانند  به پایگاه اینترنتی فرابورس ایران به نشانی WWW.IFB.IR مراجعه کنند.

دهقان خاطرنشان کرد : دسترسی به لیست علاقمندی ها و یادداشت ها از منوی اصلی نرم افزار امکان پذیر است و کاربران می توانند نظرات و پیشنهادات خود را در راستای ارتقاء و بهبود نرم افزار به آدرسinfo @ifb .ir  اعلام کنند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*