خانه / آخرین اخبار / کریم بنزما در آستانه محرومیت ۵ ساله!

کریم بنزما در آستانه محرومیت ۵ ساله!

به ادعای رسانه های فرانسوی و نیز مارکا، کریم بنزما در جلسات بازجویی روز گذشته خود، دخالتش در پرونده اخاذی از والبوئنا را پذیرفته است.

 بنزما هفته گذشته برای پاسخگویی در مورد اتهاماتش در مورد باج خواهی و اخاذی از والبوئنا به پاریس فراخوانده شد. او روز گذشته خود را به پلیس فرانسه معرفی و بلافاصله نیز دستگیر و زندانی شد.

بیوگرافی کریم بنزما اخبار ورزشی اخبار فوتبال
بنزما و والبوئنا در یکی از تمرینات تیم ملی فرانسه

بنزما شب گذشته را نیز در پاسگاه پلیس منطقه ورسای گذراند و ساعت ۹ به وقت محلی در دادگاه حضور یافت. به ادعای اکیپ و لوپاریزین، بنزما تایید کرده که در باج خواهی از والبوئنا(بازیکن لیون) نقش یک واسطه را بازی کرده؛ با این حال هنوز مشخص نیست که جرم او در دادگاه و از سوی قاضی به رسمیت شناخته شود. این قاضی است که به زودی مشخص خواهد کرد که کریم بنزما تا چه اندازه در این پرونده مقصر است.
به گزارش تلویزیون “BFMTV” بنزما اعتراف کرده است که در تمرین تیم ملی فرانسه به تاریخ ۵ اکتبر، با والبوئنا در مورد فیلم غیراخلاقی وی صحبت کرده اما این صحبتی دوستانه بوده است. حال تلاش پلیس در این است که مشخص کند این صحبت یک صحبت دوستانه بوده یا با هدف تحت فشار گذاشتن والبوئنا. طبق گفته های والبوئنا به پلیس، لحن صحبت های بنزما دوستانه نبوده است.

سه متهم اصلی دستگیر شده در این پرونده که این فیلم را در اختیار داشتند، با دوست برادر بنزما ارتباط برقرار کرده بودند تا وی از کریم بخواهد که این موضوع را به اطلاع والبوئنا برساند.

به ادعای منابع فرانسوی، احتمال ضبط پاسپورت بنزما وجود دارد و او بدین ترتیب قادر به ترک فرانسه نخواهد بود. در صورت محکوم شدن، ممکن است بین سه تا پنج سال زندان نیز نصیب ستاره رئال مادرید شود.

بیوگرافی کریم بنزما اخبار ورزشی اخبار فوتبال

کمتر از یک سال تا یورو ۲۰۱۶ فرانسه، حضور او در تیم ملی فرانسه نیز با خطر بزرگی مواجه شده است. رئال مادرید نیز ممکن است از حضور او در ال کلاسیکو و شاید ادامه فصل محروم شود که شوک بزرگی به کهکشانی ها خواهد بود.

منبع: ورزش ۳

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*