خانه / آخرین اخبار / گزارش‌هایی از اختلال گسترده اینترنت

گزارش‌هایی از اختلال گسترده اینترنت

براساس گزارش‌های رسیده، از حدود ۴ روز پیش چندین استان کشور با اختلال اینترنت مواجه هستند و این اختلال برای حدود ۷ شرکت ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت محسوس است.

 مشترکان اینترنت از اختلال گسترده اینترنت در کشور خبر می‌دهند.

براساس گزارش‌های رسیده، هم اکنون نیز چندین استان کشور با اختلال مواجه هستند و برای حدود ۷ شرکت ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت این اختلال محسوس بوده است.

برای مثال یکی از شرکت‌های اینترنتی به فارس، گفت: از روز چهارشنبه پهنای باند گیت شیراز تقریبا نصف شده است.

در نتیجه این اختلال افت کیفیت در دسترسی به سایت‌های داخلی کمتر بوده و عمده کندی در دسترسی به سایت‌های خارجی احساس می‌شود.

شرکت ارتباطات زیرساخت در پاسخ به پیگیری خبرنگار فارس، هرگونه اختلال و کندی اینترنت در کشور در ۴ روز گذشته را رد کرد و تاکید کرد: هم‌اکنون نیز ارتباطات بدون اختلال در جریان است.

برخی شرکت‌ها بروز این اختلال را از روز سه‌شنبه (۱۲ آبان) و برخی از چهارشنبه (۱۳ آبان) گزارش کرده‌اند و طبق اعلام ارائه‌دهندگان اینترنت و کاربران اینترنتی این افت کیفیت هنوز نیز در برخی سرویس‌دهنده‌ها ادامه دارد.

منبع: فارس

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. مشهد که که شدیدا ضعیفه . حالا تلگرام و اینستاگرام فیلتره درست ولی توی همون سروش هم نمی تونیم پیام بدیم

  2. خیلی افتضاهه اصلا به هیچ عنوان نمیشه از تلگرام استفاده کرد زدن دهن ملت رو سرویس کردن،دیگه شورشو در آوردن آخه چقدر میخان انترنت رو ضعیف کنن تا چه حد خسیس بازی،درک که ندارن بفهمن
    همه برنامه هارو از دم زدن فیلتر کردن،حالا همون یه ذره نتی هم که میشد ازش استفاده کنی رو از قیافمون گرفتن

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*