خانه / بورس و سهام / شایعات و شنیده های بورس “غپینو ، فارس ، ولیز ” 15 مهر 92

شایعات و شنیده های بورس “غپینو ، فارس ، ولیز ” 15 مهر 92

شنیده شده با بهره برداری قریب الوقوع از خط تولید شکلات در نماد غپینو و احتمال تعدیل مثبت بیش از 30 درصدی سود هر سهم در سالجاری، صف خرید این سهم کماکان ادامه خواهد داشت صادرات محصولات غپینو نیز در سال گذشته و سالجاری به میزان قابل توجهی افزایش نشان می دهد

گفته شده در پی کاهش تولید در شرکت های زیر مجموعه هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس که بعلت کمبود خوراک صورت گرفته است، دستیابی به مفروضات بودجه و تحقق سود تلفیقی اعلامی 1082 ریالی این هلدینگ برای سال 93 با چالش های بسیاری مواجه بوده و احتمال تعدیل منفی سود هر سهم به کمتر از 980 ریال وجود دارد.

شنیده شده فعالیت های لیزینگ در بخش های مختلف لیزینگ ایران افزایش یافته هر چند در بخش خودرو کمتر از سال قبل بوده است. برنامه افزایش سرمایه 33.3 درصدی این شرکت بعلت عدم اجازه بانک مرکزی برای بانک هایی که سهامدار عمده شرکت های لیزینگی هستند، ولیز را به دلیل مالکیت اصلی بانک تجارت در این سهم دچار چالش هایی ساخته است ولی بزودی با رفع ایرادات قانونی، شاهد برگزاری مجمع فوق العاده و انجام افزایش سرمایه مزبور خواهیم بود. همچنین شرکت در نظر دارد گزارش 9 و 12 ماهه سالجاری را نیز با تعدیل مثبت 30 درصدی به بازار اعلام کند.

نمابورس

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*