خانه / آخرین اخبار / جزییات ماجرای والیبالیست پیکان و زن برزیلی در آسانسور

جزییات ماجرای والیبالیست پیکان و زن برزیلی در آسانسور

او از آسانسور خدمه استفاده کرده و هم اینکه وقتی چرخ دستی به پایش می خورد آن را هل می دهد و خدمه به زمین می خورد که این رفتار درستی نیست و باعث شد که مدیر هتل گذشت نکند و به فدراسیون جهانی شکایت کند. آنها هم وقتی این صحنه را دیدند بازیکن ما را محروم و از هتل اخراج کردند.

پیمان اکبری می‌گوید ضمن پیگیری دروغ رسانه‌های لهستان درباره بازیکن تیمش، با او برخورد خواهد کرد.

درحالی که چند روز از بازگشت تیم والیبال پیکان به ایران بعد از کسب مقام چهارم باشگاه‌های جهان می‌گذرد، حواشی مربوط به حاشیه سازی یکی از بازیکنان این تیم هنوز ادامه دارد. مسولان فدراسیون و باشگاه پیکان تایید کرده‌اند این بازیکن به دلیل درگیری با یکی از خدمه زن هتل محل اقامت تیم اخراج شده اما رسانه‌های بین‌المللی دلیل اخراج او را مشکلات اخلاقی اعلام کرده‌اند.

پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: ما اول به خاطر دروغ هایی که درسایت های خارجی زده شد از بازیکن خودمان دفاع خواهیم کرد و با توجه به نامه ای که داریم از آنها به فدراسیون جهانی شکایت می کنیم، چون اصلا کارشان حرفه ای نبود اما ازآن طرف هم نمی توانیم چشم مان را روی برخورد زشت بازیکن خودمان ببندیم. هرچه که بود باید این بازیکن صبوری به خرج می داد و برخورد بهتری می کرد. ما در جلسه ای که خودمان داشتیم و این بازیکن درآن حضور نداشت تصمیم گرفتیم جریمه سنگینی برای او در نظر بگیریم. هرچه باشد باعث بوجود آمدن حواشی شد که برازنده پیکان و والیبال ایران نبود. باید یاد بگیریم در زمان عصبانیت خودمان را کنترل کنیم و رفتار مناسب تری داشته باشیم.

او اتفاقی که باعث اخراج بازیکن تیمش شد را این‌طور تشریح کرد: متاسفانه برخوردی که بازیکن ما داشت باعث شد حواشی بوجود بیاید که درست نبود. البته اول بگویم که من مقصر را بازیکن خودم می دانم چون هم از آسانسور خدمه استفاده کرده و هم اینکه وقتی چرخ دستی به پایش می خورد آن را هل می دهد و خدمه به زمین می خورد که این رفتار درستی نیست و باعث شد که مدیر هتل گذشت نکند و به فدراسیون جهانی شکایت کند. آنها هم وقتی این صحنه را دیدند بازیکن ما را محروم و از هتل اخراج کردند. وقتی قرار بود این بازیکن برای ما بازی نکند و درهتل دیگری هم باشد صلاح دانستیم که او را به ایران برگردانیم .

یک نظر ثبت شده

  1. درست است که اتهام ایشان جنسی نیست اما اعمال خشونت علیه یک زن محسوب می شود. آنهم وقتی که شما آدمی باشی با قدی دو متر و ورزشکار و در مقابلت یک خدمتکار زن را به دلیل یک مساله ی جزئی اینگونه با خشونت چرخ را هل بدهی که چرخ و خدمتکار با همدیگر پرت بشوند؟ حداقل این است که دور از جوانمردیست. دوما اینکه تمام آسانسور ها دوربین دارند و بهتر بود در دفاعیه تصاویر این دوربین منتشر می شد و نه یک متن خشک و خالی

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*