خانه / بورس و سهام / شایعات و شنیده های بورس ” سیلام ، شپدیس ،تاپکو ، ولیز ” ( 16 مهر 92 )

شایعات و شنیده های بورس ” سیلام ، شپدیس ،تاپکو ، ولیز ” ( 16 مهر 92 )

گفته شده در پی افزایش تولید و صادرات سیمان به عراق و ارزآوری بالای سیمان ایلام از این محل، این شرکت با جهش سودآوری و تعدیل مثبت بیش از 24 درصدی در سالجاری مواجه گردیده که گویا طی دو نوبت و بهمراه گزارشهای 6 و 12 ماهه به بازار اعلام خواهد شد.

 –

گفته شده در پی کاهش نرخ فروش اوره در بازارهای جهانی به زیر 300 دلار در هر تن، پتروشیمی پردیس با تعدیل منفی سود هر سهم در گزارش 9 ماهه روبرو شده و صورتهای مالی 9 ماهه این شرکت چندان دلچسب نخواهد بود گویا برخی از سهامداران حقوقی،در صدد فروش و خروج از این سهم هستند.

شنیده شده با تعدیل مثبت قریب الوقوع در نمادهایی چون شفن،شاراک،زاگرس و سایر زیر مجموعه های تاپیکو، این هلدینگ عظیم پتروشیمی توانایی تعدیل مثبت 25 درصدی و تحقق سود 1500 ریالی برای سال مالی جاری خود را دارد امری که میتواند قیمت سهم را تا سطوح 400 تومانی هدایت نماید.

 –

گفته شده هیئت مدیره لیزینگ ایران توانسته اند ایرادات سازمان بورس و بانک مرکزی را برطرف کرده و بزودی مجمع فوق العاده و افزایش سرمایه 33.3 درصدی این شرکت انجام خواهد گرفت امری که می تواند رشد قیمتی و صف خرید شدن سهم را در پی داشته باشد.

نمابورس

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*