خانه / بورس و سهام / شایعات و شنیده های بورس ” سیلام ، شپدیس ،تاپکو ، ولیز ” ( 16 مهر 92 )

شایعات و شنیده های بورس ” سیلام ، شپدیس ،تاپکو ، ولیز ” ( 16 مهر 92 )

گفته شده در پی افزایش تولید و صادرات سیمان به عراق و ارزآوری بالای سیمان ایلام از این محل، این شرکت با جهش سودآوری و تعدیل مثبت بیش از 24 درصدی در سالجاری مواجه گردیده که گویا طی دو نوبت و بهمراه گزارشهای 6 و 12 ماهه به بازار اعلام خواهد شد.

 –

گفته شده در پی کاهش نرخ فروش اوره در بازارهای جهانی به زیر 300 دلار در هر تن، پتروشیمی پردیس با تعدیل منفی سود هر سهم در گزارش 9 ماهه روبرو شده و صورتهای مالی 9 ماهه این شرکت چندان دلچسب نخواهد بود گویا برخی از سهامداران حقوقی،در صدد فروش و خروج از این سهم هستند.

شنیده شده با تعدیل مثبت قریب الوقوع در نمادهایی چون شفن،شاراک،زاگرس و سایر زیر مجموعه های تاپیکو، این هلدینگ عظیم پتروشیمی توانایی تعدیل مثبت 25 درصدی و تحقق سود 1500 ریالی برای سال مالی جاری خود را دارد امری که میتواند قیمت سهم را تا سطوح 400 تومانی هدایت نماید.

 –

گفته شده هیئت مدیره لیزینگ ایران توانسته اند ایرادات سازمان بورس و بانک مرکزی را برطرف کرده و بزودی مجمع فوق العاده و افزایش سرمایه 33.3 درصدی این شرکت انجام خواهد گرفت امری که می تواند رشد قیمتی و صف خرید شدن سهم را در پی داشته باشد.

نمابورس

چگونه یک رینگ اسپرت مناسب برای خودرو انتخاب کنیم؟

مقایسه پژو پارس LX TU5 با سورن ELX EF7

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*