خانه / آخرین اخبار / علاقه همسر و دختر مهران احمدی به سریال «پایتخت» + عکس

علاقه همسر و دختر مهران احمدی به سریال «پایتخت» + عکس

مهران احمدی بازیگر نقش شکیب در «آوای باران» که نام دختر خودش هم باران است،‌ می‌گوید انگار بچه‌ها بعد از این سریال از او می‌ترسند و به علاقه دختر و همسرش به سریال «پایتخت» اشاره می‌کند.

مهران احمدی (زاده ۱۳۵۲ در تهران)، بازیگر ایرانی سینما تئاتر و تلویزیون و همچنین برنامه‌ریز، دستیار کارگردان و مدیر تولید است.

همسر مهران احمدی خانواده مهران احمدی خانواده بازیگران بیوگرافی مهران احمدی

مهران احمدی در کودکی به نیشابور کوچ کرده و در نوجوانی دوباره به زادگاهش تهران برگشته است. وی در سال ۷۳ وارد دانشگاه آزاد و در رشته تئاتر در رشته بازیگری فارغ التحصیل شد. وی فعالیت سینمایی خود را در سال ۱۳۸۵ با بازی در فیلم «آدم» آغاز کرد.

مهران احمدی بازیگر تئاتر،‌ سینما و تلویزیون درباره بازی در سریال «پایتخت ۳» به خبرنگار مهر گفت: با توجه به آن بخشی از داستان که من خواند‌ه‌ام و بخش‌هایی از فیلمنامه که در اجرای آن نقش داشتم، به نظرم باید نوید یک سریال جذاب، دوست داشتنی و پر و پیمان‌تر از دو پایتخت دیگر را بدهم.

همسر مهران احمدی خانواده مهران احمدی خانواده بازیگران بیوگرافی مهران احمدی

مهران احمدی و مادرش

وی ادامه داد: شخصیت بهبود که آن را من بازی می‌کنم، ۵، ۶ قسمت در «پایتخت ۲» حضور داشت ولی اینجا نقشم گسترده‌تر شده و بهبود تا پایان کار همراه خانواده «معمولی» خواهد بود. ماجراهای بسیاری برای این شخصیت اتفاق می‌افتد که چون لو می‌رود نمی‌توانم به آن اشاره کنم.

این بازیگر درباره چگونگی تداوم حس‌اش با گذشت یک سال از سریال اظهار کرد: کافی است شخصیت در تو جا افتاده باشد و با قرار گرفتن در محیط،‌ تمرین و یادآوری اتفاقات خود به خود حس کار در تو جاری می‌شود.

احمدی سالی که گذشت را پرکار و سخت ارزیابی کرد و افزود: خواسته و ناخواسته سال ۹۲ پرکارترین سال زندگی من بود. در مجموع از این روند راضی هستم اما سال دیگر این گونه پرکار نخواهم بود. خیلی خوب نیست یک بازیگر همیشه در چشم باشد و تماشاچی‌ها حق دارند آدم‌های دیگری را هم ببینند. بنابراین من نباید خودم را به آنها حقنه کنم.

همسر مهران احمدی خانواده مهران احمدی خانواده بازیگران بیوگرافی مهران احمدی

وی یادآور شد: امسال چهار ماه خانه نبودم و بقیه روزها هم ۱۰شب به خانه می‌رسیدم. این موضوع خیلی هم خوب نیست و سختی‌های خاص خودش را دارد. اما درباره «پایتخت» خانواده‌ام مرا برای حضور در سریال ترغیب می‌کردند. چون دخترم باران و همسرم علاقه زیادی به پایتخت دارند.

احمدی تأکید کرد: من به عنوان بازیگر به بازپروری نیاز دارم و فکر می‌کنم این اتفاق در تئاتر برایم رخ خواهد داد. امیدوارم بتوانم با حضور در صحنه یک تئاتر خوب، روح و جسمم را بازپروری کنم.

بازیگر نقش شکیب در «آوای باران» درباره شخصیت‌سازی نقش‌هایش گفت: ریشه تئاتری، تحصیلات دانشگاهی و زحمتی که مثل یک کارگر می‌کشم و عرق می‌ریزم، کمک می‌کند شخصیت‌های متفاوتی را شکل بدهم.

احمدی ادامه داد: بعد از «آوای باران» انگار وقتی بچه‌ها من را می‌بینند می‌ترسند حتی بچه‌های مدرسه دخترم هم همین واکنش را داند، اما به هر صورت هم مسئولان مدرسه و هم دوستان باران محبت زیادی دارند. خوشحالم که باعث افتخار دخترم هستم و او همیشه مرا به دوستانش نشان می‌دهد.

وی در پایان گفت: سال ۹۳ سال اسب است و امیدوارم سال نجیبی برای همه هم‌وطنان من باشد و آرزو می‌کنم دروغ از این مملکت بیرون برود.

به گزارش مهر، از آنجایی که آثار سیروس مقدم همواره برگرفته از موضوعات روز اجتماعی است، شخصیت بهبود در این سریال محیط بانی است که شکارچی‌ها به او حمله کرده‌اند؛ اتفاقی که اخیرا رخ داد و خبرساز هم شد.


مهران احمدی در برنامه خندوانه ابتدا ضمن ابراز شادی از حضورش در آن مکان گفت که جدیدا به خاطر انجام کارهای باغبانی سرحال شده است و بعد جوان به بهانه همین موضوع از قطع کردن حدود ۳۷ درخت در رشت توسط شهرداری برای تاسیس خط ویژه BRT خبر داد و در کنار آن از هزینه‌ای که فردی برای انتقال درختی از خانه‌اش به علت بازسازی آن کرده بود، تعریف کرد.

این هنرمند درباره تاثیراتی که نقش بهبود فریبا برای او داشته است، گفت: من الان به لطف بهبود محیط‌بان افتخاری هستم و به همین خاطر تا به حال یک مغازه قاچاق اسلحه را پلمپ و محیط‌ بانی را که قرار بود اعدام شود، نجات داده ام.

رامبد جوان از مهران احمدی خواست تا رو به دوربین جمله ای را به مادرش بگوید . او گفت: خواهش می‌کنم تا من زنده‌ام نمیر.

همسر مهران احمدی خانواده مهران احمدی خانواده بازیگران بیوگرافی مهران احمدی

مهران احمدی و دخترش
سپس رامبد جوان به سراغ باران، دختر مهران احمدی که در جمع حاضر بود رفت و از او سوالاتی درباره پدرش کرد. او هم از اخلاق خوب پدر، آشپزی، و سختی که در جدایی از خانواده به خاطر کار مهران احمدی وجود دارد، صحبت هایی کرد.

مهران احمدی در جواب این سوال جوان که اگر رییس‌جمهور می‌شد برای مردم چه کار می‌کرد، اظهار داشت: باتمام کسانی که به محیط زیست احترام نمی‌گذارند برخورد وحشتناکی می‌کنم، مثلا آن‌هایی که از ماشین چند صد میلیونی‌شان آشغال پرت می‌کنند را مجبور می‌کنم تا به مدت یک هفته همان محل را نظافت کنند.

سپس مهران احمدی برایکاری که قرار است بیرون از استودیو و برای مردم انجام دهد، گفت: حاضرم گروهی خودجوش را تشکیل دهم تا با هم هر جا که نیاز به نظافت داشت را پاکسازی کنیم.

مهران احمدی در بخشی از صحبت هایش درباره خوشبختی گفت: من از زمانی که سعی کردم خودم را بشناسم از خدا خواستم که هر وقت خواست نعمتی به من دهد، اول ظرفیتش را بدهد و هیچگاه به یاد ندارم که چیزی را به آسانی بدست آورده باشم، از این قضیه راضی هستم و فکر می‌کنم درست‌ترین راه در زندگی همین است، چرا که مگر می‌شود مثلا آدم یک شبه بازیگر شود؟ خود من از سال ۶۹ تئاتر کار می‌کردم و زمانی که در رشته بازیگری وارد دانشگاه شدم ،پدرم فوت کرد و رفتم گارسونی کردم تا خرج تحصیلم را بدهم.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*