خانه / جالب و خواندنی / حرکت غیراخلاقی میلاد کی کرام ، بازیگر سینما!

حرکت غیراخلاقی میلاد کی کرام ، بازیگر سینما!

میلاد کی مرام milad keymaram در تاریخ: ۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ در بندر انزلی متولد شد. او دارای فوق دیپلم الکترونیک است.

همسر میلاد کی مرام بیوگرافی میلاد کی مرام بیوگرافی بازیگران milad keymaram
او از شاگردان مسعود کیمیایی است. به گفته خودش او از شاگرد اولان کلاس مسعود کیمیایی است.وی عضو باشگاه والیبال هنرمندان است و به تیم فوتبال زادگاهش ملوان بندر انزلی نیز علاقه مند است.او سومین و آخرین فرزند خانواده است و یک خواهر و برادر بزرگ تر دارد.

میلاد کى مرام که این روزها نقش اصلى فیلم تازه کمال تبریزى با عنوان “امکان مینا” را بر عهده گرفته است ، همزمان بازى در فیلم دیگرى را به پایان رسانده است که این نقش آفرینى دچار حواشى جالبى شده است.

ماجرا از این قرار است، میلاد کى مرام که در این فیلم نقش کوتاهى به عهده دارد و طبق قرار باید در دو سکانس بازى مى کرد. اولین سکانس بدون مشکل فیلمبردارى شد اما دومین سکانس که در آن کى مرام باید با یک بازیگر نه چندان شناخته شده درگیر مى شد مشکلاتى براى عوامل فیلم به وجود آورد.

همسر میلاد کی مرام بیوگرافی میلاد کی مرام بیوگرافی بازیگران milad keymaram

میلاد کى مرام پیش از فیلمبردارى این سکانس اعلام مى کند حاضر نیست از یک بازیگر ناشناخته فحش و کتک بخورد و این سکانس را بازى نمى کند. تلاش هاى کارگردان و دیگر عوامل نتیجه نمى دهد و این سکانس فیلمبردارى نمى شود.

حال کارگردان یا باید این سکانس ها را با یک بازیگر دیگر مى گرفت اما این کارگردان تصمیم جالبى گرفت و اعلام کرد همان یک سکانس فیلمبردارى شده را در فیلم قرار مى دهد و مسئولیت ناقص ماندن نقش به عهده کى مرام است.

باید تا زمان نمایش فیلم منتظر ماند و دید آیا کارگردان بر سر حرفش خواهد ماند یا به طور کلى بازى این بازیگر را از فیلم خذف مى کند.

همسر میلاد کی مرام بیوگرافی میلاد کی مرام بیوگرافی بازیگران milad keymaram

پیش از این و قبل از انقلاب نیز بازیگران مطرح و قهرمانان فیلم هاى آن زمان حاضر به کتک خوردن از بازیگران ناشناخته و سیاهى لشکرها نبودند.

منبع: روزنامه سینما

۷ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. عاشق کی مرام بودم
    ما واقعا ادم تا معروف میشود خودش را گم میکند راست است ..
    فکر کرده کیه .. نه اینکه خودش ..

  2. من که اصلا از ماجرا سر در نیاوردم خودم شوتم مغزمم شوته خخخخ

  3. عاشقتم میلادی جونم 😻😻❤❤

  4. خیلی خوبع ..❤❤❤

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*