خانه / آخرین اخبار / تصاویری که دید شما نسبت به فیتیله ای ها را عوض می کند

تصاویری که دید شما نسبت به فیتیله ای ها را عوض می کند

چند روز پیش بود که در برنامه فیتیله نمایشی پخش شد که باعث آزرده خاطر شدن عده ای از مخاطبان شد اما فیتیله ای ها در طول ۲۴ سال، کارهای خوبی انجام داده اند که بهتر است با دیدن تصاویر زیر دوباره در مورد آنها قضاوت کنیم و این را هم در نظر بگیریم که انسان جایزالخطاست.

عمو فیتیله توهین برنامه فیتیله

۲۴ سال خاطره ، کمی منصف باشیم

عمو فیتیله توهین برنامه فیتیله

عیادت از بیماران

عمو فیتیله توهین برنامه فیتیله

رضایت گرفتن و آزادی پدر از چوبه دار به درخواست دخترش

عمو فیتیله توهین برنامه فیتیله

عیادت از کودکان بیمار

عمو فیتیله توهین برنامه فیتیله

حمایت از کودکان کار

«فیتیله‎ای ها» عذرخواهی کردند/خودمان هم رنجیده خاطریم

علیرضا آقایی تهیه کننده برنامه «فیتیله ای‎ها» با اشاره به سابقه فعالیت این گروه در سراسر کشور و در استان های مختلف گفت: حضور «فیتیله ای‎ها» در شهرهای مختلف و میان اقوام و طوایف گواه این ادعاست که همواره اقوام مختلف مورد احترام این برنامه بوده اند و هیچگاه در طول ۱۴ سال سابقه این برنامه توهینی به هیچکدام از اقوام نشده است.

آقایی با اشاره به اینکه سه بازیگر «فیتیله ای ها» از اقوام مختلف (آذری، لری و گیلکی) هستند، افزود: هیچگاه کسانی که خود از اقوام مختلف هستند به خاستگاهی که به آن تعلق دارند توهین نکرده و نمی کنند.

وی گفت: این سه بازیگر و مجری برنامه کودک حدود ۲۴ سال است که در برنامه های مختلف تلویزیون برنامه اجرا کرده اند و نوع فعالیت آن ها و ارتباطی که با مردم برقرار کرده اند نشان می دهد که هیچگاه قصد جسارت به قوم و لهجه ای را نداشته و ندارند و در برنامه های آموزشی خود با اجرای نمایش، ترکیبی از گویش و لهجه های مختلف را ارائه کرده اند.

تهیه کننده این برنامه افزود: با این حال اگر لازم باشد من بارها و بارها از مردم آذربایجان عذرخواهی می کنم و اگر هم سوء تفاهمی پیش آمده سهوی بوده است و هیچ عمد و غرضی در کار نبوده است.

محمد مسلمی کارگردان این برنامه نیز گفت: خود من آذری زبان هستم و افتخارم این است که متعلق به این خطه ام و گویش آذری داشته ام، چرا باید به مردمانی از جنس خودم توهین کنم و باعث رنجش آنان شوم اما با این حال خود من نیز از مساله پیش آمده رنجیده خاطرم و از مردم آذربایجان عذرخواهی می کنم.

یک نظر ثبت شده

  1. من خودم ترک زبانم اخه این چه کاری که کردید مثلا برنامه رو تعطیل کردید که چی بشه اینها همه اش جوگیری

    مگه توهمین تلویزیون علی دایی رو مسخره نکردن پس چرا اتفاقی نیفتاد

    مگه زبان لری را نمیگن یا رشتی رو بابام یه کم رعایت کنید

    یکی از عمو فیتیله ای ها ترک است پس خودشون مسخره کردن

    تموم کنید این بازیهاتون

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*