خانه / آخرین اخبار / لیندا کیانی: دلیل بازی در «نفس گرم» حضور عسگر‌پور بود

لیندا کیانی: دلیل بازی در «نفس گرم» حضور عسگر‌پور بود

لیندا کیانی بازیگر مجموعه تلویزیونی «نفس گرم» در خصوص جزئیات نقش خود گفت: نقش من در سریال «نفس گرم» راجع‌به پرستاری است که یکسری مشکلات شخصی در خود و خانواده‌اش دارد. پرستاری که جدا از مشکلات خانوادگی، خودش هم دچار یک بیماری است که کم کم از قسمت‌های آینده شاهد آن خواهیم بود.
سریال نفس گرم سریال پشت بام تهران بیوگرافی لیندا کیانی بازیگران نفس گرم اینستاگرام لیندا کیانی
وی افزود: تمام مشکلات مربوط به این پرستار یکی یکی و به مرور مشخص می‌شوند که کدام تأثیرات مستقیمی در کار و شغل او دارند. اما هنگامی که با ملیحه آشنا می‌شود،‌ روحیات و رفتار‌هایش متحول شده و به نحوی مرید ملیحه می‌گردد. به طور کامل آشنایی او با ملیحه در کار و زندگی‌اش بسیار تأثیرگذار می‌شود.
بازیگر «روز حسرت» بیان کرد: علت پذیرفتن این نقش و شرکت در مجموعه «نفس گرم»، حضور آقای عسگر‌پور بود. تجربه حضور در «نفس گرم» بسیار لذت‌بخش بود. هیچ گونه استرس و انرژی منفی سر صحنه وجود نداشت. به معنای واقعی آرامش و لذت سر صحنه حکمفرما بود. این آرامش بسیار خوب در کار مشخص است. آرامش آقای عسگرپور که مختص به خودشان است، به طور کامل در کار اعمال شده است.
کیانی اظهار داشت: همکاری با دیگر بازیگران نیز بسیار خوب بود. «نفس گرم» یکی از کار‌هایی بود که علاقه‌مند بودم، هر روز آفیش شده و مداوم سر کار حاضر شوم. به همین دلیل تماس می‌گرفتم و می‌پرسیدم که چه خبر است. تمام روز‌هایی را که سر کار می‌رفتم را دوست داشته و بسیار در کار راحت بودم.
گفتنی است؛ جدید‌ترین کار لیندا کیانی که هم‌اکنون مشغول بازی در آن است «پشت بام تهران» نام دارد که بهرنگ توفیقی کارگردان و زینب تقوایی تهیه‌کننده آن هستند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*