خانه / آخرین اخبار / فروش بزرگترین ملک قرن “مزرعه واگونر” کلید خورد + عکس

فروش بزرگترین ملک قرن “مزرعه واگونر” کلید خورد + عکس

شمارش معکوس برای فروش بزرگترین ملک قرن آغاز شده است. این ملک که از مجموع نیویورک و آتلانتا بزرگ تر است، حدود نیم میلیون هکتار وسعت دارد و شامل ۱۰۰ ملک مختلف حتی ذخایر نفتی است.

اخبار آمریکا Waggoner Ranch
مشتری های این مزرعه تا یک ماه پیش فرصت داشتند پیشنهادهای مالیشان را برای خرید این ملک بدهند. به گزارش وال استریت ژورنال تا پایان این سال میلادی این مزرعه به قیمت ۷۲۵ میلیون دلار فروخته خواهد شد.

مردی استرالیایی که در تگزاس زندگی می کند وظیفه فروش این ملک را که خانواده ای برای ۱۶۵ سال در آن زندگی می کردند بر عهده دارد، او مجبور بود در این فروش پیشنهاد بسیاری از پولدارترین مردم جهان را رد کند.

اخبار آمریکا Waggoner Ranch
اگرچه مزرعه واگونر متفاوت است، فروش این مزرعه اصلا کار سختی نیست. ولی برنارد برای فروش آن دو سال زمان گذاشت. حدود ۶۰۰ نفر برای خرید این خانه پیشنهاد داده اند و اگر این مزرعه به قیمت دلخواه فروخته شود برنارد خودش میلیون ها دلار پول کسب خواهد کرد.

واگونر که در شمال غربی تگزاس قرار دارد با یک حصار که کل آن را پوشش داده بزرگترین مزرعه آمریکا است؛ به اندازه مجموع دو شهر نیویورک و آتلانتا.

در دریاچه ای از آن به اندازه ای آب وجود دارد که آب ۱۰۵ هزار نفر را تامین کند. ۱۴ هزار گاو، ۵۰۰ اسب و ۳۰ هزار هکتار زمین زراعی هم در آن وجود دارد.

اخبار آمریکا Waggoner Ranch

به گفته برنارد نشان دادن این مزرعه به مشتری ها با هلیکوپتر یک ساعت و ۴۵ دقیقه زمان می برد: پس از آن می توانم در یک یا دو روز به شما زیبایی های مزرعه را نشان بدهم.

اخبار آمریکا Waggoner RanchWaggoner Ranch

او در این رابطه گفت: مسئولیت عجیبی نسبت به ۱۲۰ خانواده و گاوچران که قلب این مزرعه هستند وجود دارد، آنها به من اعتماد کرده اند که این مزرعه را به دستان درستی بدهم.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*