خانه / آخرین اخبار / خودروهای ساخت کره شمالی را دیده اید؟ + تصاویر

خودروهای ساخت کره شمالی را دیده اید؟ + تصاویر

در کشور کره‌ شمالی، شرکت خودروسازی پیونگ وا موتورز (Pyeonghwa Motors) که زیر نظر حکومت کیم جونگ در حال فعالیت است، نماد خودروسازی این کشور محسوب می‌شود.
کره شمالی با آمریکا و غرب رابطه ندارد و آمریکا را حتی تهدید به حمله هسته ای هم کرده و این کشور از طرف آمریکا و دار و دسته اش تحت شدیدترین تحریم ها قرار دارد.
کره شمالی حتی نفت هم ندارد.
حالا با این شرایط صنعت خودروسازی این کشور را می بینید.

فقط معلوم نیست چرا کره شمالی هیچ شباهتی به چهره ای که غربی ها از این کشور در رسانه ها و افکار عمومی ترسیم کرده اند ، ندارد.

شاید هم غربی ها و بخصوص آمریکا می خواهد طوری وانمود کند که هر کس با آمریکا و غرب نیست ، بدبخت و بیچاره است.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. اکثریت آسیای جنوب شرقی از نژاد مغول و زرد هستند بنابراین نمی توان تصاویر را صرفا به کشور کره جنوبی منسوب دانست. میتوان چین یا کره جنوبی / فیلیپین/ تایلند /کامبوج ووو و حتی ژاپن نسبت داد.

  2. اولا باید بگویم … تو سر ما که اندازه کره شمالی هم نمیتونیم خودرو تولید کنیم ثانیا هم باید بگم سایت ساتین عزیز این چه حرفی بود که گفتی چرا کره شمالی هیچ شباهتی به چهره ای که غربی ها از این کشور ترسیم کرده اند ندارد آیا در بدبخت بودن مردم کره شمالی مگر شکی هم هست یه زندان بزرگ درست کردن اسمشو گذاشتن کره شمالی. حمایت از دشمنان آمریکا کردن به قیمت ندیدن واقعیتهای مسلم پس از وظایف سایت شماست.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*