خانه / اخبار ورزشی / (م.ع) کیست؟ دلالی که قلعه نویی را به تراکتور رساند + عکس

(م.ع) کیست؟ دلالی که قلعه نویی را به تراکتور رساند + عکس

م-ع دلال مشهوری که در سالهای گذشته بارها با مطرح شدن نامش و برخی فعالیتهای مخربش باعث سرزنش قلعه نویی از سوی منتقدان و مسئولان فدراسیون فوتبال شده است . در این باره باید دید که مسئولان ذیربط در تبریز چه واکنشی به حضور این فرد نشان خواهند داد ؟!

بالاخره پس از گذشت چند روز از اخبار مربوط به جدایی تونی اولیویرا از تراکتورسازی، امیر قلعه نوئی موفق ترین سرمربی تاریخ لیگ برتر که در نیم فصل اول رقابت های لیگ پانزدهم بیرون گود مانده بود، به عنوان سرمربی تراکتورسازان معرفی شد تا هم از یک سو خبر جایگزینی مربیان ایرانی به جای مربیان خارجی در لیگ برتر تایید شود و هم اینکه سرمربی فصل گذشته آبی پوشان تهرانی، در شرایطی هدایت تبریزی ها را بر عهده بگیرد که ۲ بازی حساس و سرنوشت ساز طی هفته های آتی مقابل استقلال داشته باشند.

در این بین اما نکته جالب توجه اینجاست که امیر قلعه نویی را در سفر به تبریز برای عقد قرارداد با تیم تراکتورسازی، یک واسطه معروف همراهی می کند. م-ع دلال مشهوری که در سالهای گذشته بارها با مطرح شدن نامش و برخی فعالیتهای مخربش باعث سرزنش قلعه نویی از سوی منتقدان و مسئولان فدراسیون فوتبال شده است .

در این باره باید دید که مسئولان ذیربط در تبریز چه واکنشی به حضور این فرد نشان خواهند داد ؟!

عکسی که مشاهده می کنید مربوط به حضور قلعه نویی در محل زندگی تونی اولیویرا است که دیروز توسط سایت های خبری منتشر شده و جالب اینکه در گوشه این تصویر چهره این واسطه مشاهده می شود و البته شاهدان عینی در محل هم خبر دادند که عکاس این تصویر هم واسطه دومی است که قلعه نویی را همراهی کرده که در صورت لزوم به این فرد هم خواهیم پرداخت .

مبلغ قرارداد امیر قلعه نویی سود دلالان دلال فوتبال بیوگرافی امیر قلعه نویی باشگاه تراکتورسازی تبریز اخبار تیم تراکتورسازی

منبع: فردا

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*