خانه / آخرین اخبار / تمجید پوریا پورسرخ از بازیگر زن سریال کیمیا ! + عکس

تمجید پوریا پورسرخ از بازیگر زن سریال کیمیا ! + عکس

پوریاپور سرخ درباره فضای پشت‌صحنه مجموعه کیمیا هنگام ایفای نقش متفاوت گلاره عباسی عنوان کرد: خوب یادم است که بعد از فیلمبرداری این سکانس تا چند دقیقه صدا از هیچ کس در نمی‌آمد و همه در سکوت مطلق از بازی ایشان لذت می‌بردند.

پوریا پورسرخ بازیگر کشورمان و بازیگر نقش آرش در مجموعه کیمیا ضمن تمجید از بازی تماشایی گلاره عباسی (نقش فرزانه) در این مجموعه، فضای پشت صحنه را در زمان فیلمبرداری سکاس دعوای آرش و فرزانه روایت کرد.

وی با انشار تصویری از عباسی در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:

بیوگرافی محمدرضا شفیعی بیوگرافی گلاره عباسی بیوگرافی پوریا پورسرخ بازیگران سریال کیمیا اینستاگرام پوریا پورسرخ

گلاره عباسی نازنین … فقط یه هنرمند میتونه با قلب به این صافی و ذات به این زیبایی چنین نقش متفاوتی رو به یادگار بذاره… دوست و همکلاس قدیمی -گلاره خانم گل همدوره من بودند در کلاس آقای تارخ- خوشحالم که نون قلبت رو میخوری و میدرخشی…و خوشحالم که جشنواره های خارج از کشور هم بارها تقدیرت کردند و این راه ادامه خواهد داشت…??. پ.ن : خوب یادمه که بعد از فیلمبرداری این سکانس تا چند دقیقه صدا از هیچکس در نیومد وهمه در سکوت مطلق از بازی ایشون لذت میبردند… باید از نزدیک بشناسید گلاره نازنین رو تا به هنرش در ایفای نقشی تا این حد دور از شخصیت خودش ، پی ببرید?

همچنین محمدرضاشفیعی تهیه کننده این مجموعه با انتشار تصویری در صفحه شخصی اینستاگرامش از سکانسی که شب گذشته پخش شد، از آن به عنوان یکی از بهترین سکانس های کیمیا نام برد.

بیوگرافی محمدرضا شفیعی بیوگرافی گلاره عباسی بیوگرافی پوریا پورسرخ بازیگران سریال کیمیا اینستاگرام پوریا پورسرخ

مجوعه کیمیا به کارگردانی جواد افشار و با بازی رضا کیانیان، آزیتا حاجیان، حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ، مهراوه شریفی نیا، گلاره عباسی و مهدی پاکدل هر شب از شبکه دو سیما پخش می شود.

فارس

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*