خانه / حوادث / مرد جوان، زن تهرانی را زنده زنده آتش زد

مرد جوان، زن تهرانی را زنده زنده آتش زد

این قاتل آتش‌افروز وقتی بازداشت شد به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: مدت‌ها پیش با اشرف آشنا شدم و هر از گاهی با هم ملاقات می‌کردیم، او ادعا می‌کرد زن تنهایی است تا اینکه روز حادثه وقتی سوار خودرویم شد، ناگهان فاش کرد شوهر و ۳ فرزند دارد. آنجا بود که خیلی عصبی شدم و خون جلوی چشمانم را گرفت.

 ۱۷ اسفندماه سال ۹۲ مردی به نام محمد مهدی ۳۵ ساله زن آشنایی را به نام اشرف به قتل رساند و سپس جسدش را در محدوده زندان قزل‌حصار به آتش کشید.

وی افزود: ابتدا با مشت سه ضربه به سرش زدم و دیدم سرش به ستون خودرو اصابت کرد سپس روسری‌اش را دور گردنش انداختم و آن را کشیدم. وقتی به خود آمدم دیدم نفس نمی‌کشد. نمی‌دانستم چکار کنم برای اینکه آثاری از اشرف برجای نماند تصمیم گرفتم جسدش را آتش بزنم. به خاطر همین به حوالی زندان قزل‌حصار رفتم و با ریختن ۴ لیتر بنزین جسدش را به آتش کشیدم و گریختم.

با اعترافات این مرد قاتل خانواده قربانی نیز ادعا کردند که اشرف ۳۰ میلیون تومان طلا به همراه داشته است و این در حالی بود که محمدمهدی سرقت آن را به گردن نگرفت و اظهار بی‌اطلاعی کرد.

این مرد پس از کیفرخواست در شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران از سوی پنج قاضی تحت محاکمه قرار گرفت و با اصرار خانواده اشرف در اتهام قتل به قصاص نفس و جنایت بر میت به پرداخت دیه و در اتهام سرقت طلا بی‌گناه شناخته شد.

با اعتراض محمدمهدی این حکم روی میز قضات دیوانعالی کشور قرار گرفت و آنان با توجه به اینکه متخصصان پزشکی قانونی اعلام کرده بودند اشرف در زمان سوازنده شدن زنده بوده به طوری که دود ناشی از تنفس در ریه‌هایش دیده شده است پس بخش جنایت بر میت پذیرفته نیست و نیاز به بررسی قضایی دوباره دارد.

بنابر این گزارش، قضات شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران صبح دیروز محمدمهدی را تحت محاکمه گرفتند و بزودی حکم صادره اصلاح خواهد شد.

منبع : روزنامه ایران

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*