خانه / سیاسی / موسوی و کروبی عید غدیر آزاد می‌شوند!

موسوی و کروبی عید غدیر آزاد می‌شوند!

سایت رسمی یکی از سران داخلی فتنه ۸۸ به نقل از “علی محمد دستغیب” نوشته است، “ظاهراً قول‌هایى داده‌ شده که کسانى مثل آقایان موسوى و کروبى، خانم رهنورد و دیگر زندانیان سیاسى تا عید غدیر آزاد شوند.” سایت کلمه در ادامه این ادعا، افزوده است، شرط‌ هایى هم برای این موضوع گذاشته‌ شده، از جمله اینکه “مردم آشوب نکنند”!

آزادی سران فتنه ۸۸ البته اکنون یکی از درخواست های حامیان نظام اسلامی هم هست.

آنان اعتقاد دارند که زمان محاکمه سران فتنه به اتهام شورش علیه رای مردم و قانون، به هدر دادن خون ده‌ها انسان بیگناه، اجرای نقشه صهیونیستی – آمریکایی فتنه و به آشوب کشیدن چندین ماهه بخشی از کشور فرا رسیده است و موسوی و کروبی یا باید از اقدامات خود رسما ابراز پشیمانی و برائت کنند و یا مجازات قانونی آن را تحمل کنند.

این البته کمترین تقاضا و شاید بحق ترین انتظار افکار عمومی از مسئولان قضایی کشور است.

زیرا جدای از لطمات بزرگی که در سال ۸۸ به مردم و نظام وارد شد، تحریم‌های گسترده غرب هم در ادامه و بر پایه فتنه ۸۸ طراحی و به اجرا گذاشته شد. در واقع فشار بی امان غرب هم تکمیل پازل فتنه ۸۸ بود که فعالان آشوب زمینه ساز آن بودند و اکنون باید پاسخگو باشند.

فارغ از این موضوع، ادعای علی محمد دستغیب درباره شرط آزادی سران فتنه هم بامزه است. ملت ایران نظر و دیدگاه خود را درباره جریان فتنه، در حماسه ۹ دی سال ۸۸ و پس از جسارت فتنه گران به عزای امام حسین(ع) رسما اعلام کردند؛ بنابراین به نظر می رسد ادعای داشتن پایگاه اجتماعی برای سران فتنه، گزافه ای بیش نیست.

منبع: جهان نیوز

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*