خانه / آخرین اخبار / ایمان جمالی ،بازیکن ایرانی، کشورش را فروخت! +عکس

ایمان جمالی ،بازیکن ایرانی، کشورش را فروخت! +عکس

لژیونر اصفهانی هندبال ایران رسماً به عضویت تیم ملی مجارستان درآمد!

ایمان جمالی هندبالیست اصفهانی و ملی‌پوش سابق هندبال ایران سرانجام پیراهن تیم ملی مجارستان را به تن کرد.

بیوگرافی ایمان جمالی اخبار هندبال اخبار اصفهان

جمالی که دست پرورده هندبال اصفهان و باشگاه سپاهان بود در سال ۲۰۱۲ و با پیوستن به تیم MKB وزپرم مجارستان اولین لژیونر هندبال ایران در اروپا لقب گرفت. جمالی در طول ۳ فصل حضور در وزپرم با این تیم به سه قهرمانی سوپرلیگ، یک قهرمانی در جام حذفی و سهالیگ و نایب‌قهرمانی و یک مقام چهارمی در لیگ قهرمانان اروپا دست یافت.

بیوگرافی ایمان جمالی اخبار هندبال اخبار اصفهان

وی که مدتی به دلیل مصدومیت از شرایط آرمانی دور بود برای اینکه فرصت بیشتری برای بازی کردن داشته باشد، در این فصل به صورت قرضی به تیم کریستیان شتاد در لیگ برتر سوئد پیوست.

جمالی سال گذشته و همان زمانی که در وزپرم حضور داشت، اقدام به دریافت گذرنامه مجارستانی کرد و اکنون پس از بیش از سه سال دوری از تیم ملی ایران، رسماً به عضویت تیم ملی هندبال مجارستان درآمد و از این پس با پیراهن شماره ۲۲ این تیم به میدان خواهد رفت.

جمالی تا سال ۲۰۱۹ نیز با تیم باشگاهی وزپرم مجارستان قرارداد دارد. وی مدتی پیش و قبل از آغاز مسابقات هندبال انتخابی المپیک در قطر از حضور در تیم ملی هندبال ایران عذرخواهی کرده بود.

 ایمان جمالی مورچه‌گانی (متولد ۱۱ اکتبر  ۱۹۹۱ قد : ۲۰۲ ) یک بازیکن هندبال است که برای تیم کریستیانساند در سوئد و تیم ملی مجارستان بازی می‌کند.
منبع: صراط

یک نظر ثبت شده

  1. چرا وقتی کسی به اینها ارزشی تو ایران نمی داد نمی گفتید ایران داره ستاره هاشو خرد می کنه؟؟ چرا وقتی یه ورزشکار حرفه ای مشکلی براش پیش میاد کسی به دادش نمی رسه ؟؟ رفته اونجا دیده براش ارزش و احترام قایلند رفته براشون بازی کرده اصلا ادم وطن فروشی نیست این خود مسئولان وطنمون هستند که باعث میشن اینجور ادم ها از ایران برن. دمش گرم کار خوبی کرده جایی که به عملکرد و حرفه ات احترام قایل نیستند باید اونجارو ترک کنی.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*