خانه / حوادث / دستگیری چهار شیطان صفت در تهران + عکس

دستگیری چهار شیطان صفت در تهران + عکس

چهار شیطان صفت که خانم ۲۰ ساله‌ای را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
 در مورخه ۰۲/۱۰/۱۳۹۴ خانم جوانی ( ۲۰ ساله ) با مراجعه به کلانتری ۱۶۷ دولت آباد به مأموران اعلام کرد که توسط چهار جوان مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. 

پرونده در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ
با تشکیل پرونده مقدماتی، شاکیه به پزشکی قانونی اعزام و پس از تأیید اظهارات شاکیه مبنی بر “وقوع آزار و اذیت”، پرونده مقدماتی به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای عمومی و انقلاب شهرری در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 

اظهارات شاکیه 
شاکیه پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: حدود دو هفته پیش از وقوع حادثه، قصد رفتن به منزل خواهرم در منطقه دولت آباد را داشتم؛ به همین علت، از آژانس نزدیک خانه درخواست یک دستگاه خودرو کرده و پس از دقایقی یک دستگاه خودرو ۲۰۶ سفید رنگ با یک راننده جوان حدودا ۲۵ ساله به در خانه ما مراجعه کرد؛ آن‌روز راننده آژانس بدون هرگونه صحبتی مرا به منزل خواهرم رساند اما پس از چند روز، همان جوان بنام وحید. الف (متولد ۱۳۶۹ ) را چندین بار در اطراف خانه مشاهده کردم؛ نهایتا یک روز وحید به من مراجعه و مدعی شد که به من علاقه مند شده و قصد ازدواج با مرا دارد؛ او در چندین نوبت دیگر درخواست خود را تکرار کرد تا نهایتا من به صحبت‌هایش اعتماد کردم و همین موضوع باعث شد تا در چندین نوبت با او ملاقات کنم. [طی همین مدت کوتاه] وحید به شدت به من ابراز علاقه می کرد؛ وحید در صحبت هایش عنوان کرده بود که پدرش فوت کرده و در حال حاضر او به‌همراه مادر و مادربزرگش زندگی می‌کرد. روز حادثه وحید به بهانه اینکه قصد دارد تا مرا به مادر و مادربزرگش معرفی کند، مرا به خانه‌ای در دولت آباد برد اما زمانیکه وارد خانه می شدم، در حالی‌که منتظر ملاقات با مادر و مادربزرگ وحید بودم، بر خلاف تصور سه جوان قوی هیکل در داخل خانه حضور داشتند ! آنزمان بود که متوجه شدم، تمامی آن علاقه نشان دادن‌ها از سوی وحید تماما دروغ بوده است و …. . 

عکس تجاوز جنسی عکس آزار جنسی حوادث تهران تجاوز جنسی در تهران اخبار تهران

دستگیری هر چهار متهم پرونده
با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله تیم ویژه ای از کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با راهنمایی شاکیه اقدام به شناسایی محل وقوع جرم در منطقه دولت اباد – جاده سوم و دستگیری “سیروس. ج” (متولد ۱۳۵۵) کردند؛ در ادامه، کارآگاهان با شناسایی محل تردد “وحید . الف” در میدان اصلی شهرری، وی را نیز سوار بر یک دستگاه خودرو ۲۰۶ سفیدرنگ دستگیر و به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران منتقل کردند؛  در تحقیقات بعمل آمده از محل سکونت متهمین، اهالی محل از  سوابق متعدد نزاع و درگیری این دو در محل و همچنین ایجاد مزاحمت برای اهالی اهالی بویژه بانوان جوان نارضایتی شدید داشته و با اطلاع از خبر دستگیری متهمین، به شدت از این موضوع ابراز رضایت کردند. 

با دستگیری “وحید” و “سیروس” و اعتراف صریح آنها به ضرب و جرح ، تهدید و آزار و اذیت شاکیه ، دو متهم دیگر پرونده بنام های مهدی. ر ( متولد ۱۳۶ ) و امیر . ع ( متولد ۱۳۷۰ ) شناسایی و آنها نیز در منطقه “امین آباد” با یک دستگاه خودرو ۲۰۶ سفید رنگ دیگر دستگیر و به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند. 

عکس تجاوز جنسی عکس آزار جنسی حوادث تهران تجاوز جنسی در تهران اخبار تهران

سرهنگ کارآگاه حسین زارع، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: هر چهار متهم صراحتا به آزار و اذیت شاکیه اعتراف، تحقیقات درباره متهمین پرونده تکمیل، قرار قانونی از سوی بازپرس محترم پرونده صادر و پرونده بهمراه هر چهار متهم جهت صدور در اختیار شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفتند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*