خانه / آخرین اخبار / جزئیات درگیری خونین اشرار با پلیس در ایرانشهر

جزئیات درگیری خونین اشرار با پلیس در ایرانشهر

 معاون امنیتی استاندار و دبیر شورای تامین سیستان و بلوچستان گفت: دو مامور انتظامی برای حفظ جان مردم به ویژه سه کودک ایرانشهری جان خودشان را در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم امنیت منطقه کردند و دو نفر دیگر نیز به صورت سطحی زخمی شدند.

 علی اصغر میرشکاری روز شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: جمعه شب در پی تعقیب دو نفر از اشرار و سارقان مسلح سابقه دار توسط ماموران انتظامی ، افراد شرور در یکی از خیابانهای ایرانشهر وارد منزل یکی از شهروندان شده و فرزندان خردسال صاحب خانه را سپر خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی که بچه های خردسال صاحب خانه را مشاهده کردند با هدف حفظ جان آنان از تیراندازی خودداری کردند اما اشرار با سواستفاده از اقدام انسانی ماموران به سمت آنان تیراندازی و دو نفر از جان بر کفان انتظامی را به شهادت رساندند.

وی ادامه داد: ماهیت نظام جمهوری اسلامی ایران خدمت به مردم، تامین امنیت پایدار و دفاع از جان و مال و نوامیس مردم است و جدایی مرز شرارت از انسانهای بی گناه موضوع دیگری است که همواره در دستور کار ماموران سخت کوش و جاتن بر کف انتظامی قرار دارد.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ماموران انتظامی در این عملیات موفق شدند با اتخاذ تدابیر ویژه و استفاده از روش های خاص فنی دو نفر از افراد شرور را به درک واصل و دو نفر دیگر را دستگیر کنند.

سخنگوی شورای تامین سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این حادثه با تدبیر و جانفشانی ماموران انتظامی به صاحب خانه و فرزندان آنها آسیبی وارد نشد که این اوج لذت، اقتدار و تلاش و خدمت صادقانه ماموران انتظامی را می رساند.

میرشکاری گفت: در این حادثه دو نفر از ماموران انتظامی به صورت سطحی زخمی شدند.

وی تصریح کرد: دفاع از جان، مال و نوامیس مردم، تفکیک مرز شرارت از قومیت و مذهب، دفاع از نوامیس و فرزندان هموطنان و برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت از سیاست های امنیت پایدار در استان سیستان و بلوچستان است.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان اقدام ماموران انتظامی که در مقابله با ناامنی ها نهایت تلاش را برای حفظ جان مردم بی گناه و جلوگیری از آسیب رسیدن به آنان بکار می گیرند، را قابل تقدیر و تحسین دانست و از این بابت از فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان قدردانی کرد.

میرشکاری اظهار داشت: در این حادثه سه قبضه سلاح کلاشینکف و تعدادی سلاح و مهمات دیگر متعلق به اشرار کشف شد.

وی بیان کرد: انجام ۲۰۰ عملیات پاکسازی، هلاکت ۳۵ شرور و کشف بیش از ۱۳۰۰ قبضه انواع سلاح از جمله موفقیت های ماموران دستگاههای عضو شورای تامین در سیستان و بلوچستان است.
وی افزود: همچنین در سالجاری افزون بر ۱۰۰ تن مواد مخدر توسط دستگاههای مختلف در این استان کشف شده است.

همچنین سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرماندار انتظامی ایرانشهر نیز به ایرنا گفت: در این درگیری دو نفر از ماموران انتظامی ایرانشهر به نام های استوار حیدری و استوار اسماعیلی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و دو مامور دیگر که زخمی شده بودند حال آنها رضایت بخش است .

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*