خانه / حوادث / تجاوز گروهی به دختر جوان در خانه شیطانی به بهانه ازدواج

تجاوز گروهی به دختر جوان در خانه شیطانی به بهانه ازدواج

راننده آژانس به بهانه ازدواج دختر جوانی را به خانه سیاه کشاند و با همدستی ٣ دوستش سناریوی تلخی را اجرا کرد. دختر جوان پس از آزادی از تله هولناک این مردان دست به شکایت زد.

دوم دی ماه دختر ٢٠ سا‌له‌ای به کلانتری ١۶٧ دولت‌آباد رفت و  ازسناریوی سیاه ۴ پسر جوان پرده برداشت. با تشکیل پرونده مقدماتی، شاکی به پزشکی قانونی اعزام شد و پس از تایید اظهارات وی مبنی بر «وقوع آزار و اذیت» پرونده مقدماتی به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای عمومی و انقلاب شهر ری در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

دختر جوان پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «حدود دو هفته پیش از وقوع حادثه، قصد رفتن به خانه خواهرم در منطقه دولت‌آباد را داشتم؛ به همین علت، از آژانس نزدیک خانه درخواست یک خودرو کرده و پس از دقایقی یک خودرو ٢٠۶ سفید رنگ با یک راننده جوان ٢۵ ساله به در خانه ما مراجعه کرد؛ آن روز راننده آژانس بدون هرگونه صحبتی مرا به خانه خواهرم رساند؛ اما پس از چند روز، همان جوان به نام وحید ٢۵ ساله را چندین‌بار در اطراف خانه دیدم؛ یک روز که از خیابان عبور می‌کردم، وحید نزدیک من شد و ادعا کرد که به من علاقه‌مند شده و قصد ازدواج با مرا دارد؛ او در چندین نوبت دیگر درخواست خود را تکرار کرد تا نهایتا من به صحبت‌هایش اعتماد کردم و همین موضوع باعث شد تا در چندین نوبت با او ملاقات کنم.

در همین مدت کوتاه وحید بشدت به من ابراز علاقه می‌کرد؛ او در صحبت‌هایش عنوان کرده بود که پدرش جان باخته و در حال حاضر او به همراه مادر و مادربزرگش زندگی می‌کند.

روز حادثه وحید به بهانه این‌که قصد دارد تا مرا به مادر و مادربزرگش معرفی کند، مرا به خانه‌ای در دولت‌آباد برد؛ اما زمانی که وارد خانه ‌شدم، در حالی ‌که منتظر ملاقات با مادر و مادربزرگ وحید بودم، برخلاف تصور سه جوان قوی هیکل در داخل خانه حضور داشتند. آن زمان بود که متوجه شدم تمامی آن علاقه نشان دادن‌ها از سوی وحید دروغ بوده است,۴  پسر جوان با تهدید و زور به سمت من حمله کردند و مرا مورد اذیت و آزار قرار دادند.»

دستگیری متهمان پرونده
با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله تیم ویژه‌ای از کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با راهنمایی دختر جوان اقدام به شناسایی محل وقوع جرم در منطقه دولت‌آباد–جاده سوم و دستگیری «سیروس» متولد ١٣۵۵ کردند؛ در ادامه کارآگاهان با شناسایی محل تردد «وحید» در میدان اصلی شهر ری، وی را نیز سوار بر یک خودرو ٢٠۶ سفیدرنگ دستگیر و به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران منتقل کردند؛ در تحقیقات بعمل آمده از محل سکونت متهمان، اهالی محل از سوابق متعدد نزاع و درگیری این دو در محل و همچنین ایجاد مزاحمت برای اهالی به‌ویژه بانوان جوان نارضایتی شدید داشته و با اطلاع از خبر دستگیری متهمان، به شدت از این موضوع ابراز رضایت کردند.

با دستگیری «وحید» و «سیروس» و اعتراف آنها به ضرب و جرح، تهدید و آزار و اذیت دختر جوان، دو متهم دیگر پرونده به نام‌های مهدی و امیر شناسایی و آنها نیز در منطقه «امین‌آباد» با یک خودرو ٢٠۶ سفید رنگ دیگر دستگیر و به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

متهمان در بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کردند؛ این درحالی است که تحقیقات درخصوص متهمان پرونده تکمیل، قرار قانونی از سوی بازپرس محترم پرونده صادر شد و پرونده به همراه هر چهار متهم جهت صدور در اختیار شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفت.

هشدار پلیسی
انجام رفتارهای پرخطر و ایجاد ارتباطات خارج از چارچوب تعریف شده در قالب هنجاری‌های اجتماعی، زمینه وقوع بسیاری از آسیب‌ها برای افراد به‌ویژه بانوان و دختران جوان است.

منبع: روزنامه شهروند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*