خانه / آخرین اخبار / تفاوت کاپیتان های پرسپولیس و استقلال چیست؟

تفاوت کاپیتان های پرسپولیس و استقلال چیست؟

این روزها کاپیتان های استقلال و پرسپولیس در بعد فنی تفاوت های زیادی دارند اما نکته بارزی در بین تفاوت های آنها وجود دارد. کاپیتان های سرخابی این روزها هیچ نقطه مشترکی نسبت به هم ندارند.
 باشگاه استقلال از ابتدای فصل سعی در کنترل مصاحبه های بازیکنان استقلال داشت تا جایی که با حمایت های سید مهدی رحمتی تا حدودی توانست به خواسته هایش برسد.مصاحبه های سفارشی با تیترهای خنثی و البته جهت دار به سود باشگاه و بازیکنانی که عاشق زرق و برق جلدهای روزنامه ها هستند. البته این سیاست تاریخ مصرف دارد و رسانه هایی که تن به این خواسته دادند فقط تا روزی صبور هستند که استقلال مثل نیم فصل اول نتیجه بگیرد و در  غیر این صورت سید مهدی رحمتی نیز با وجود همه قابلیت های فنی اش در تیغ انتقادات رسانه ها خواهد بود. از سوی دیگر در پرسپولیس محسن بنگر با نیمی از توانایی های مهدی رحمتی این روزها نقش یک لیدر را برای بازیکنان پرسپولیس بازی می کند و در اولین اقدام وقتی دید هواداران در صفحات مجازی به بازیکنان توهین می کنند از آنها خواست صفحات خود را ببندند.
بنگر بعد از بیانیه باشگاه پرسپولیس در ادامه راه باشگاه استقلال برای هماهنگی مصاحبه ها طغیان کرد و مدعی شد که او و بازیکنان پرسپولیس تن به مصاحبه های سفارشی نمی دهند. مصاحبه هایی که نه بوی حقیقت می دهد و نه بوی صداقت در گفتار.
به واقع این تفاوت کاپیتان های سرخابی است که شاید در پایان فصل کفه ترازو را به نفع بنگری که توانایی های فنی اش کمتر از رحمتی است سنگین کند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*