خانه / آخرین اخبار / افشاگری سولماز از فساد اخلاقی در مسابقه استیج (من و تو) +عکس

افشاگری سولماز از فساد اخلاقی در مسابقه استیج (من و تو) +عکس

این بار شرکت کننده ای به نام سولماز در مسابقه خوانندگی این تلویزیون لندنی ؛من و تو را تهدید به افشاگری کرد.

در برنامه زنده امشب مسابقه خوانندگی من و تو  با نام استیج، شرکت کننده ای  درِ پخش زنده آواز نخواند و از اتفاقات  که پشت پرده هست انتقاد کرد و صحنه را ترک کرد.

مجری شبکه من و تو شبکه ماهواره ای خوانندگی من و تو

این افشاگری شرکت کننده من وتو با اعتراض شدید مجریان برنامه همراه بود تا جایی که وی را به غیر حرفه ایی بودن متهم کردند.پیش از این هم این بارها  خبر هایی از حواشی و جنجال های غیر اخلاقی از رفتار عوامل و کارمندان این شبکه ضد فرهنگی در رسانه ها منعکس شده بود اما این بار به قدری آش شور شد که این شبکه نتوانست به طور کامل این بی آبرویی را سانسور کند.

لینک مستقیم دانلود

یک نظر ثبت شده

  1. همسر عقدى همسر قانونى زن ات بشم به زودى که مادر بچه ات را بزرگ مى کنم زندگى با ادامه بدهیم جواب مى خواهم که شما شماره موبایل زنگ نزن اس پى ام بدهید رضا جان من مى خواهم که شما من خواستگارى کنید بیت منو بگیره من قبول مى کنم عاشق موسیقى عاشق پیانو عاشق خودت شدم تندتند تند قلبم میزنه الان چیکار کنم میشه دنبال این حرف اتفاقات پشت صنحت داره میوفتده دستم در از کردم آشنا بشم ولى رد کرد با فرانک خبر ازدواجش رسیده اگه جواب منو مجبور نکن مهم چیز را من مى خواهم که شما خواهش هتل اردیسن بلو پرتمان به گوش رضا روحانى

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*