خانه / آخرین اخبار / سوتی جدید سوشا مکانی و عصبانیت مسئولان پرسپولیس

سوتی جدید سوشا مکانی و عصبانیت مسئولان پرسپولیس

سوشا مکانی در یک وضعیت کاملا اورژانسی قرار دارد. رفتارهای اخیر این دروازه بان نشان می دهد هر چه زودتر باید او را به یک پزشک معرفی کرد تا تحت درمان قرار بگیرد.

واکنش های سوشا در جریان بازی های پرسپولیس همیشه عجیب بود و هر لحظه این احتمال وجود داشت او با بازیکن یا مربی حریف، داور و کمک داور، بازیکن یا مربی خودی و حتی خودش درگیر شود و جنجال به پا کند. بیرون میدان هم سوشا همین شرایط را داشت و با رفتارهایش غیرقابل پیش بینی به نظر می رسید.

حالا این رفتارها به اوج رسیده است. درست در شبی که از باشگاه پرسپولیس به سوشا خبر دادند شاید بتوانی همین هفته برای پرسپولیس مقابل سپاهان بازی کنی، سوشا روی اینستاگرام خود با انتشار عکسی همراه دختری که سوشا او را نامزد خود معرفی می کند، پست گذاشت و نوشت: «اشتباهی نکردم که پشیمان باشم… نگران فوتبالم نیستم و نگران آبرویم هستم… این دنیا زنگ آخر نیست و زنگ بعد حساب داریم.»

این پست واکنش تند علی اکبر طاهری را به همراه داشت و سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس با سوشا تماس گرفت و او را بابت این سوتی بزرگ سرزنش کرد اما سوشا سوتی بعدی را به نمایش گذاشت و پس از پاک کردن این پست و تمام پست های قبلی اینستاگرام خود، مدعی شد هیچ گونه فعالیت اینستاگرامی نداشته است!

این ادعا در حالی مطرح شده که آخرین پست اینستاگرامی سوشا به راحتی در دسترس است و به قدری این مطلب منتشر شده که پاک کردن آن از اینستاگرام دردی را دوا نمی کند. حالا معلوم نیست سوشا این خالی بندی بزرگ را چگونه می خواهد جمع کند.

شاید با گفتن این جمله که اینستاگرام من هم مثل تلگرامم مورد هجوم هکرها قرار گرفته، در سوتی دادن هت تریک کند!

منبع: جام نیوز

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*