خانه / حوادث / کشته شدن دختر ۸ ساله به خاطر سگ!

کشته شدن دختر ۸ ساله به خاطر سگ!

پسر ۱۱ ساله در تنسی آمریکا به دلیل شلیک به دختربچه ۸ ساله روانه زندان شده است. ظاهرا دلیل قتل این بوده که دختربچه به پسر ۱۱ ساله اجازه نداده که سگ‌هایش را ببیند.

به گزارش ایندیپندنت، پسربچه ۱۱ ساله از پر بودن اسلحه اطمینان حاصل کرد. او سپس ماشه را فشار داد و بالای قلب دختر را نشانه گرفت. مسیر گلوله شیبی به سمت پایین داشت.

واقعیت زندگی در آمریکا اخبار جنایی اخبار آمریکا

دختر ۸ ساله به همراه خواهرش سد راه آن پسر شده بودند. او ظاهرا می‌خواسته توله سگ‌های این دو خواهر را ببیند.

شبکه تلویزیونی محلی «ویت تی وی» گزارش داد که قاضی دنیس روچ در هفته جاری پسر ۱۱ ساله را به قتل درجه یک محکوم و حکم بازداشت و حبس او تا سن ۱۹ سالگی را صادر کرده است.

در این حکم آمده که مقامات ایالتی باید از تمام منابع موجود برای بررسی دلیل شلیک آن پسر به دختر ۸ ساله استفاده کنند تا مطمئن شوند چنین اتفاقی دیگر تکرار نشود.

روچ همچنین نوشت که «پسری که به قتل درجه یک مرتکب شده نمی‌تواند با خیالی آسوده به دامان جامعه بازگردد.» گفتنی است این پسر پنج خواهر و برادر (سه برادر و دو خواهر) دارد و برای او، مانند تمام بچه‌های دیگر تصمیم گیری خواهد شد.

واقعیت زندگی در آمریکا اخبار جنایی اخبار آمریکا
ماکایلا دایر

پسر و دختر ۸ ساله که نامش «ماکایلا دایر» بود، در پارکی در مجاورت خانه‌شان در تنسی آمریکا وقتشان را می‌گذراندند. ماکایلا، خواهر ۱۱ ساله‌اش و دوست خواهرش که او هم ۱۱ سال داشت، با هم بازی می‌کردند که ناگهان پسر نزدیک آن‌ها می‌شود و می‌گوید که دوست دارد توله‌سگ‌های آن‌ها را ببیند.

آن سه دختر اما ممانعت می‌کنند و اجازه این کار را به او نمی‌دهند. پسر سپس با یک اسلحه شاتگان و یک تفنگ بی بی به سراغ آن‌ها می‌آید. اما دخترها به او خندیدند و گفتند که این سلاح‌ها غیرواقعی هستند.

پسربچه ۱۱ ساله اما به ماکایلا شلیک کرد و او در دم جان سپرد. قاضی در گزارش خود نوشته که پسر همراه با پدر و پدربزرگش پیشتر به شکار رفته و دوره‌های آموزشی ایمنی اسلحه را گذرانده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*