خانه / حوادث / نزاع مرگبار دو مرد قوی هیکل در بوستان خیابان مسجد

نزاع مرگبار دو مرد قوی هیکل در بوستان خیابان مسجد

دعوا خیابانی دو مرد قوی هیکل در پارکی در جنوب غرب تهران با مرگ مرد ۳۵ ساله به پایان رسید.

ساعت ۱۵ روز گذشته ماموران کلانتری ابوذر از طریق تماس‌های مردم در جریان نزاع خونین دو مرد جوان در بوستان خیابان مسجد قرار گرفتند.

با حضور ماموران در محل، آنها با بدن نیمه جان دو مرد قوی هیکل که غرق خون بودند، روبرو شدند. دقایقی بعد، دو مرد مجروح توسط عوامل اورژانس به بیمارستان ضیائیان تهران، منتقل شدند. ساعتی بعد در حالی که تلاش پزشکان برای نجات جان دو مرد جوان ادامه داشت، مقتول به نام ابراهیم ۳۵ ساله به علت شدت جراحات، جانش را از دست داد.

با اعلام موضوع قتل به بازپرس ویژه قتل، تیم جنایی در بیمارستان حاضر شد. پزشک جنایی پس از معاینه جسد علت مرگ ابراهیم را اصابت عمیق جسمی تیز به قلبش اعلام کرد.

در ادامه با بهبود حال عامل جنایت، پسر ۳۲ ساله مورد بازجویی قرار گرفت.

حمید در مورد علت درگیری با مقتول و ارتکاب قتل گفت: من به همراه مسعود در یک باشگاه بدنسازی ورزش می‌کردیم، هفته گذشته به خاطر حرف‌های برادر ابراهیم با او درگیر شدم و مرد جوان وقتی فهمید با برادرش دعوا کرده ام، از من کینه به دل گرفت.

ساعتی قبل در پارک نشسته بودم که مقتول به آنجا آمد و با هم درگیر شدیم. پس از دقایقی نزاع، ابراهیم من را روی زمین انداخت و با چاقو چندین ضربه با پایم زد که به شدت مجروح شدم، من هم در دفاع از خودم با چاقویی که همراهم بود یک ضربه به او زدم که مرد جوان غرق خون روی زمین افتاد؛ من نمی خواستم او را به قتل برسانم.

با اظهارات پسر جوان، او با دستور سعید احمد بیگی، بازپرس ویژه قتل تهران بازداشت و برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*