خانه / آخرین اخبار / ابتکار جدید رستورانهای تهران برای دریافت پول اضافه

ابتکار جدید رستورانهای تهران برای دریافت پول اضافه

اخیرا برخی از رستورانهای پایتخت بعد از سفارش غذا هزینه قاشق و چنگال پلاستیکی و حتی ظروف یکبار مصرف را هم جدای از قیمت غذا در فاکتور محاسبه و از مشتریان خود اخذ می کنند.!
رستوران تهران اخبار تهران

بر اساس این گزارش اخیرا در سایه نظارت کمرنگ اتحادیه رستوران داران از این تخلف ها، هم قیمت غذاها نا متعارف بالا رفته و هم هزینه های اضافی به مشتریان تحمیل می شود.

برای نمونه می توان به یکی از رستورانهای معروف و قدیمی تهران در حوالی خیابان ولی عصر(عج) و خیابان شهید مطهری اشاره کرد که این اقدام نامتعارف را انجام می دهد.

رستوران تهران اخبار تهران

به طور مثال شما با سفارش یک پرس غذا هم باید مبلغ غذا را بپردازید و هم هزینه قاشق و چنگال و ظروف یکبار مصرف در فاکتور لحاظ می شود و از آن جالبتر باید هزینه پول پیک را حتی اگر یک کوچهبا محل رستوران فاصله داشته باشید پرداخت کنید.

گفتنی است پیش از این در موارد مشابه رییس اتحادیه رستورانداران تهران اعلام کرده بود با تخلف های اینچنین برخورد جدی صورت می گیرد و رستوران ضمن جریمه موظف به استرداد هزینه اضافی به مشتری است.

 جنوب نیوز

یک نظر ثبت شده

  1. سه سال از این خبر گذشته ولی این رستوران معروف که اسمش با ه دو چشم شروع میشه هنوز هم این هزینه ها را به فاکتور اضافه می کند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*