خانه / حوادث / قاتل سنگدل دستگیر شد / پلیس به دنبال کشف بقایای جسد مثله شده دختر تهرانی + عکس

قاتل سنگدل دستگیر شد / پلیس به دنبال کشف بقایای جسد مثله شده دختر تهرانی + عکس

مرد جوانی که پس از درگیری لفظی، دختر جوان را خفه و سپس جسدش را مثله کرده بود با تلاش مأموران پلیس آگاهی به دام افتاد.

ساعت ۱۹:۰۰ پنجشنبه ۲۹ بهمن ۹۴ ، مأمورین شهرداری در حین انجام خدمات شهری در خیابان کردستان جنوبی – نبش خیابان ۲۱ به یک بسته زباله مشکی رنگی برخورد کردند که با دقت زیادی نوار چسب و بسته بندی شده بود.

در بررسی محتویات بسته مشخص شد که داخل آن، دست و پای بریده شده متعلق به یک انسان قرار دارد که بلافاصله موضوع از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد اعلام شد.

با حضور مأمورین کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که دو دست بریده شده از کتف و دو پا بریده شده از ران قرار داده شده در داخل کیسه زباله باید متعلق به یک خانم جوان باشد.

با اعلام خبر به پلیس آگاهی و قاضی کشیک ویژه قتل، پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد تشکیل شد و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده جسد مثله شده متعلق به یک خانم ناشناس که بر روی ناخن های آن آرایش (کاشت ناخن مصنوعی) وجود داشت، اعضای یک خانواده به پایگاه چهارم پلیس آگاهی در سیدخندان مراجعه و عنوان داشتند که یکی از اعضای خانواده آنها بنام «عاطفه» (۳۵ ساله)، صبح روز پنجشنبه از منزل خارج و پس از آن دیگر مراجعتی به خانه نداشته است.

با ثبت مشخصات فقدانی پایگاه چهارم آگاهی در سیستم پلیس آگاهی و ارائه مشخصات ظاهری از عاطفه بویژه در خصوص انجام آرایش بر روی ناخن های دست و پا، کارآگاهان اداره دهم موفق به شناسایی هویت جسد پرونده بدن مثله شده متعلق به زن ناشناس شدند.

در تحقیقات بعمل آمده از اعضای خانواده مقتول مشخص شد که یکی از دوستان خانوادگی شان بنام «حمید» (متولد ۱۳۵۱) ارتباط نزدیکی با این خانواده و همچنین مقتول داشته است.

با توجه به اطلاعات بدست آمده در خصوص ارتباط نزدیک حمید با اعضای خانواده مقتول، تحقیقات از وی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

«حمید» روز شنبه اول اسفند ۹۴ در اداره دهم حاضر شد اما در اظهارات خود عنوان داشت که از چند روز پیش هیچ تماسی با مقتول نداشته و از طریق خانواده عاطفه در جریان مرگ وی و کشف بقایای جسد او قرار گرفته است.

با وجود ادعای بی اطلاعی حمید از نحوه قتل عاطفه، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با انجام تحقیقات تخصصی اطمینان پیدا کردند که او در حال ارائه اظهارات دروغین به آنهاست؛ لذا بار دیگر، حمید در مورخه ۲ اسفند ۹۴ به اداره دهم دعوت شد.

حمید در دومین جلسه حضور خود در اداره دهم با تغییر اظهارات اولیه خود عنوان داشت: قرار بود تا روز پنجشنبه، من و عاطفه همدیگر را ملاقات کنیم اما صبح آنروز عاطفه با من تماس گرفت و قرار را کنسل کرد.

تحقیقات از حمید در شرایطی برای دومین بار آغاز شده بود که کارآگاهان در کمترین زمان، تمامی اقدامات پلیسی جهت بررسی صحت اظهارات وی را انجام داده بودند؛ لذا هر بار زمانی که حمید در برابر سؤالات جدیدی از سوی کارآگاهان قرار می گرفت، اظهارات جدید و بعضا متناقض با اظهارات گذشته را بیان می کرد.

سرانجام در ساعت ۱۲:۰۰ مورخه ۲ اسفند ۹۴، حمید که چاره ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت، صراحتا به ارتکاب جنایت و قتل عاطفه و مثله کردن جسد وی اعتراف کرد.

قتل دختر جوان قتل دختر عکس قاتل حوادث تهران اخبار تهران

حمید در اعترافاتش، در خصوص نحوه ارتکاب جنایت و قتل عاطفه گفت: صبح روز پنجشنبه ۲۹ بهمن ۹۴، به دنبال عاطفه در محل زندگی وی و خانواده اش در منطقه تهرانپارس رفتم؛ پس از آن، برای خوردن صبحانه به یک طباخی در فلکه سوم تهرانپارس رفتیم.

متهم در خصوص نحوه ارتکاب جنایت گفت: پس از خوردن صبحانه، در داخل ماشین در حال صحبت با عاطفه بودم که ناگهان شروع کرد به ناسزا گفتن به اعضای خانواده ام، در یک لحظه کنترل خود را از دست دادم؛ زمانی که به خود آمدم متوجه شدم که دستانم به دور گردن عاطفه افتاده و او دیگر نفس نمی کشد.

حمید در خصوص نحوه مثله کردن جسد نیز گفت: بسیار ترسیده بودم؛ نمی دانستم چکار می کنم؛ جسد را به خانه ام در منطقه ایوانکی بردم؛ از خانه خارج شده و چاقوی تیزی خریداری کردم؛ جسد را مثله کرده و قسمت های مختلف بدن را در دو کیسه زباله مشکی قرار دادم (دست ها و پاها در کیسه اول و تنه و سر در کیسه دوم).ابتدا قصد داشتم تا کیسه ها را در همان منطقه ایوانکی رها کنم اما در ادامه تغییر نظر داده و پلاستیک ها را به منطقه کردستان منتقل و هر دو کیسه را در داخل سطل زباله [ در خیابان ۲۱ ] انداخته و به سرعت از محل متواری شدم.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: متهم در اعترافات خود مدعی شده است که هر دو کیسه زباله حاوی بقایای جسد مقتول را در داخل یک سطل زباله ( محل کشف جسد در خیابان کردستان جنوبی – نبش خیابان ۲۱ ) قرار داده اما تاکنون کیسه دوم حاوی سایر اعضای بدن مقتوله کشف نشده و تحقیقات در این خصوص در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفته است.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده خاطرنشان کرد: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*