خانه / بازار / خودروهای ایرانی چند ستاره دارند؟

خودروهای ایرانی چند ستاره دارند؟

جدول رده‌بندی کیفی خودروهای تولیدی در دی ماه امسال که مبتنی بر مدل ارائه یک تا پنج ستاره کیفی است، منتشر شد.

 

در این رده‌بندی در گروه خودروهای با سطح قیمتی بالاتر از صد میلیون تومان، خودروی سوزوکی گراند ویتارا دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده است.در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۷۵ تا صد میلیون تومان، خودروی سراتو سه ستاره، آسا دو ستاره و جک S۵ معادل یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان، خودروهای جک J۵، برلیانس H۳۲۰، برلیانس H۳۳۰ و وولیکس C۳۰ معادل دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.
در این گروه قیمتی خودروهای ام‌وی‌ام X۳۳ جدید، ام‌وی‌ام ۵۵۰ و لیفان X۶۰ معادل یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، خودروهای پارس تندر، تندر ۹۰ پارس خودرو، تندر ۹۰ ایران خودرو و تندر ۹۰ اتوماتیک سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.خودروهای پژو ۲۰۶، ام‌وی‌ام ۳۱۵ جدید، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار و رانا نیز معادل دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

خودروهای پژو پارس خراسان، دنا، سمند تبریز، پژو ۴۰۵ خراسان، پژو پارس فارس، پژو ۴۰۵، سمند، پژو پارس، پژو پارس مازندران و تیبا هاچ‌بک نیز یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.
در گروه خودروهای با سطح قیمتی پایین‌تر از ۲۵ میلیون تومان نیز خودروهای سایپا ۱۳۱ پارس خودرو، سایپا ۱۳۲، سایپا ۱۳۱، تیبا و سایپا ۱۱۱ معادل یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

منبع: ایسنا

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*