خانه / آخرین اخبار / فهرست کاندیداهای 11 فدراسیون ورزشی

فهرست کاندیداهای 11 فدراسیون ورزشی

ایسنا، مهلت 10 روزه ثبت‌نام از کاندیداهای مسند ریاست فدراسیون‌های اسکی، هاکی، پرورش اندام، تیراندازی، پهلوانی و زورخانه‌ای، نابینایان و کم بینایان، قایقرانی، کوهنوردی، ورزش‌های رزمی، ورزش‌های سه گانه و تکواندو 27 مهر آغاز شد و تا 8 آبان ادامه داشت که در نهایت 92 نفر نامزد شدند.

**‌ اسامی کاندیداها به شرح زیر است:

* فدراسیون تکواندو: (10 کاندیدا)

1- هادی ساعی، 2- محمد رضا پولادگر، 3- سهرابی، 4- فرهادیان، 5- علی محمد بسحاق، 6- نادر خدامرادی، 7- مهدی صادقی، 8- فرامرز دلدار خیر آبادی، 9- محمد مهدی اسعدی، 10- احسان صارمی.

* فدراسیون قایقرانی : (8 کاندیدا)

1- علی اکبر حسن پور، 2- خسرو ابراهیمی ، 3- حسین مطیعی ، 4- بهزاد اتابکی، 5- حسین خیر اللهی ، 6- احمد دنیا مالی، 7- بهزاد عباسی، 8- ناصر طالبی.

* فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای: (10 کاندیدا)

1- سید هادی مهران هاشمی، 2- امیر عرب ، 3- آرش مردانی، 4- عبدالرضا کارگر، 5- مجید مشایخی، 6- حمیدرضا اعرابی ، 7- فرهاد طلوع کیان، 8- محمدرضا توپچی، 9- محمدرضا طالقانی ، 10 – امیر رشید امیر.

* فدراسیون اسکی: (12 کاندیدا)

1- عیسی ساوه ششمکی، 2- مرتضی ساوه شمشکی ، 3- میردامادی، 4- رستم کلهر ، 5- سید عبدی افتخاری، 6- مهدی کیا دربندسری، 7- افسانه شمشکی، 8- مصطفی میر هاشمی، 9- سید مجتبی میرهاشمی، 10- نیشانی فر ، 11- علی طاهری، 12- میرابوطالبی.

* فدراسیون تیراندازی: (6 کاندیدا)

1- بهزاد ملکی، 2- مرادی، 3- علی فرجاد، 4- حمیدرضا ناطقی ، 5- محمد رفیع رفیع نیا، 6- سید مهدی هاشمی.

* فدراسیون هاکی : (3 کاندیدا )

1- بهرام شفیع، 2- گودرزی، 3- محمدرضایی.

* فدراسیون نابینایان و کم بینایان: (17 کاندیدا)

1- حدادیان، 2- شیخ محمد، 3- جعفری، 4- پیمان دانشمند، 5- علیزاده، 6- عسگری، 7- فیضی ، 8- معمایی، 9- مرادی، 10- فرخ زاده، 11- قاسمی، 12- گریزی، 13- دشتی، 14- کهندانی، 15- مظلومی، 16- لواسانی ، 17- بیدکی

* فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام: (14 کاندیدا)

1- مراد نام‌راد، 2- کامبیز رنجبر، 3- ابوالفضل قناعی، 4- ولی الله خانلری، 5- محمد حسن قادری، 6- محمد علی بابایی بیگی، 7- عباس گلشنی فر، 8- علی صدق، 9- ذبیح الله میقاتی ، 10- محمدرضا سلطانی نژاد، 11- یزدان راد، 12- سید حسن افضلی، 13- ناصر پور علیفرد، 14- محمدرضا کاظمی آشتیانی.

* فدراسیون کوهنوردی: (3 کاندیدا)

1- شعاعی، 2- بختیاری، 3- زارعی .

* فدراسیون ورزش‌های رزمی : (2 کاندیدا)

1- حیدریان، 2- منتظری .

* فدراسیون ورزش‌های سه گانه: (7 کاندیدا)

1- مجید نامور، 2- محمدرضا فضلی ، 3- صبور، 4- اکبر لطفی نسب، 5- اکبر حسن پور، 6- صادق مقدم، 7- اصغر آزوره .

به گزارش ایسنا، اخبار رسیده حاکی از این است که که وزارت ورزش و جوانان قصد دارد تا دی ماه انتخابات این فدراسیون‌ها را برگزار کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*