خرید لباس عید نوروز با فریبا نادری + عکس

0
در آستانه عید نوروز با فریبا نادری به خرید لباس پرداختیم و البته از روحیات و علایق او در این زمینه نیز باخبر شدیم.
داشتن ظاهری آراسته و منظم همیشه می‌تواند حس خوبی برای ما و اطرافیان‌مان به همراه داشته باشد. فریبا نادری از آن دست بازیگرانی است که باوجود سنتی بودن به شدت مدرن است و اصولا اهمیت زیادی به ظاهر خود می‌دهد. دلیل اصلی این موضوع، این است که او اعتقاد دارد با این کار هم خودش روحیه و انرژی می‌گیرد و هم اینکه به دیگران این انرژی را منتقل می‌کند که دقیقا همین‌طور است. در آستانه عید نوروز با فریبا نادری به خرید لباس پرداختیم و البته از روحیات و علایق او در این زمینه نیز باخبر شدیم.

مجله زندگی ایده آل لباس عید لباس بازیگران عکس جدید بازیگران بیوگرافی فریبا نادری اینستاگرام فریبا نادری

نوروز، نقطه‌ای برای شروع

عید برای من از صفر شروع کردن است؛ بدین معنا که یک‌سری کارهایی که در زندگی و کارم می‌خواستم انجام دهم و انجام نداده‌ام را با شروع سال جدید انجام می‌دهم و درواقع عید برایم نقطه استارتی برای زندگی دوباره است. من در کارهایم آدم دقیقی هستم و تا جایی‌که بتوانم کارهایی را که شروع کرده‌ام و در برنامه‌ام دارم، انجام می‌دهم ولی اگر به هر دلیلی نتوانم کاری را در طول سال انجام دهم، آن را به سال جدید موکول می‌کنم و استارت آن کار را با شروع سال جدید می‌زنم.

مجله زندگی ایده آل لباس عید لباس بازیگران عکس جدید بازیگران بیوگرافی فریبا نادری اینستاگرام فریبا نادری

دختر مدرن پایبند به سنت

باوجود اینکه ظاهری مدرن و به‌روز دارم ولی اصولا آدمی سنتی هستم و به‌شدت به سنت‌ها پایبند هستم. عید نوروز هم یکی از مهم‌ترین سنت‌های ماست و حتی دنا، دختر آقای رسام به من می‌گوید که خرید هفت‌سین برای تو یک معضل است! من خیلی روی هفت‌سین حساسیت دارم و خیلی زیاد برایم مهم است و به آن اعتقاد دارم.

وابستگی به اعضای خانواده

متاسفانه به دلیل شرایط کاری با اقوام خیلی دور در ارتباط نیستم ولی با اقوام درجه‌یک زیاد در ارتباط هستم و دید و بازدید برایم خیلی مهم است و وابستگی زیادی به اعضای خانواده‌ام دارم. مادربزرگ‌هایم را باید حتما ببینم و برایم همیشه در اولویت هستند. پیش از تحویل سال همیشه به بهشت‌زهرا می‌روم و حتی بعد از روز اول عید هم سعی می‌کنم به زیارت اهل قبور بروم.

خودم را دوست‌ دارم…

به خودم خیلی اهمیت می‌دهم و چند سالی هست که این را متوجه شده‌ام که اول باید خودم را دوست داشته باشم و بعد بتوانم عشقی که به خودم دارم را به دیگران انتقال دهم. شاید تا قبل از ۳۰سالگی دیگران برایم از اهمیت بیشتری برخوردار بودند ولی حالا می‌دانم که باید خودم در اولویت باشم؛ مثلا اگر حال خودم خوب نباشد، به دیدن مادرم نمی‌روم چون می‌دانم ممکن است حال او را هم خراب کنم.

اهمیت به ظاهر و پوشش

به پوشش و ظاهرم خیلی اهمیت می‌دهم. شاید دائم در حال خرید لباس نو نباشم ولی لباسی که می‌پوشم باید حتما تمیز و آراسته باشد. دوست دارم وقتی مردم مرا می‌بینند از من انرژی مثبت بگیرند و به صورت کلی ظاهر آراسته به خودم نیز انرژی مثبت می‌دهد و از اینکه پوشش و ظاهر خوبی داشته باشم، روحیه می‌گیرم.

متاسفانه یک نگاه منفی از سوی برخی نسبت به بازیگران ایجاد شده است که فکر می‌کنند بازیگران همیشه در آرایشگاه هستند، همیشه در حال خرید بوده و همیشه مشغول خوشگذرانی هستند ولی واقعا این‌طور نیست بلکه حداقل خود من سعی می‌کنم ظاهرم را آراسته و موقر نگه دارم و این نظم و نظافت ظاهری برایم اهمیت زیادی دارد.

سالن زیبایی که دوست خوبم خانم مریم سلطانی تاسیس کرده است، جایی است که من به عنوان یک بازیگر در آنجا احساس امنیت می‌کنم و اتفاقا خیلی از بازیگران شاخص دیگر نیز به این سالن زیبایی می‌آیند و خدمات می‌گیرند. این سالن فضای خوبی دارد و حس آرامش خوبی از آنجا می‌گیرم و امیدوارم در کارش همیشه موفق باشد.

مجله زندگی ایده آل لباس عید لباس بازیگران عکس جدید بازیگران بیوگرافی فریبا نادری اینستاگرام فریبا نادری

انجام وظایف انسانی

ارتباط مستقیم با مخاطب در شبکه‌های اجتماعی را دوست دارم ولی متاسفانه مدتی است که انگیزه‌ام برای حضور در شبکه‌های اجتماعی را از دست داده‌ام و خیلی از پست‌هایی که می‌گذارم بیشتر حالت سفارشی دارد. متاسفانه کامنت‌هایی می‌بینیم که سراسر توهین است و اصلا این آدم‌ها را درک نمی‌کنم ولی سعی می‌کنم باز هم مسائلی مثل امور خیریه و کارهای انسانی را در صفحه‌ام بیان کنم؛ چرا که اگر این موضوع حتی روی یک نفر هم تاثیر مثبت بگذارد، من به وظیفه انسانی خود عمل کرده‌ام .

کمک به کودکان بی‌بضاعت

آرزوهای ما برای سینما بیشتر تبدیل به رویا شده است و آنقدر آرزو کردیم و محقق نشد که دیگر آرزویی باقی نمانده است! اما برای مردم عزیز آرزو می‌کنم که به همه آرزوهای‌شان برسند اما قبل از آن به این فکر کنند که مثلا چه چیزهایی در زندگی ندارند که اگر آنها را داشته باشند حتما خوشبخت می‌شوند. به این فکر کنند که بابت چیزهایی که در زندگی دارند، خداوند را شکر کنند.

امیدوارم مردم خدا را هرگز از یاد نبرند و کسانی که توانایی مالی دارند و برای فرزندان خود در این ایام خرید می‌کنند، حتی شده یک لباس ارزان‌قیمت برای کودکانی بخرند که هرگز تجربه چنین چیزی را در زندگی‌شان نداشته‌اند؛ کودکانی که حسرت به دل دارند و متاسفانه از داشتن خیلی چیزها در زندگی محروم هستند.

منبع : مجله زندگی ایده آل
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ